Авторські статті

Звірів у погонах буде притягнуто до відповідальності

13 січня 2014 року близько тисячі активістів Майдану пікетували Міністерство внутрішніх справ з вимогою відставки очільника відомства Захарченка та покарання “беркутівців”, причетних до побиття мирних протестувальників. Серед учасників акції – члени та прихильники Всеукраїнського об’єднання “Свободи”. На пікетування МВС вони прибули на чолі з народними депутатами-свободівцями Ігорем Сабієм, Русланом Зеликом та Русланом Марцінківим.

Акція біля МВС відбулася в знак протесту проти постійних переслідувань активістів Майдану та бездіяльности міліції у відповідь на побиття протестувальників, зокрема нападів на журналістів, громадських діячів, народних депутатів. Мітингувальники наголосили, що за все беззаконня та свавілля міліції в державі відповідальним особисто міністр Захарченко, який безпосередньо керує силовим відомством.

Під час виступу на акції протесту народний депутат-свободівець Руслан Марцінків заявив: “Суботні події біля Святошинського суду ще раз показали всім, що режим Януковича тримається виключно на насильстві. Запевнення Захарченка про те, що міліція не буде застосувати сили щодо мирних протестантів не варті й ламаного гроша. Проте Майдан у жодному разі не відступить від своїх вимог і звірів у погонах буде притягнуто до відповідальности за побиття людей, а міністра-брехуна буде відправлено у відставку разом із його шефами”.

Боротьба триває.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на Євромайдані, допоможіть тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.