Авторські статті

Запрошуємо всіх зустріти Маланку на Майдані

Під час брифінгу в прес-центрі Штабу національного спротиву 13 січня 2014 року коменданти штабу розповіли про поточний стан справ на Майдані та про підготовку до відзначення Дня Святого Василя – так званого “Старого Нового Року”. Зокрема, народний депутат-свободівець Михайло Блавацький розповів представникам ЗМІ, що в штабі триває підготовка до свята Василя, для майданівців готують святкові страви та концерт.

Михайло Блавацький наголосив, що на разі на Майдані поменшало провокацій. Адже провокатори зрозуміли, що всі їхні дії одразу зустрічають протидію самооборони та охорони штабу, які роблять все для унеможливлення локальних конфліктів. Відповідно, всі провокації вдається зупиняти.

“Нині триває підготовка до відзначення свята Василя. Традиційно для майданівців ми готуємо святкове частування з різноманітним салатами, пампухами. Також на сцені Майдану Незалежности відбудеться святковий концерт. Запрошуємо усіх зустріти свято Маланки на Майдані”, – зазначив націоналіст.

Боротьба триває.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на Євромайдані, допоможіть тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

6 коментарів

  1. Лучшим подарком на Новый год будет ваш уезд домой. У нас на Киевщине есть свои традиции празднования Маланки – ваши “традиции” нам уже надоели.

  2. Вічний тільки один час- Кала(коло). Так як він не має статті то він створює двостатеву істоту-Місяць. Темна сторона місяця називається МАЛАНКА,що значить – ЧОРНИЙ. Світла сторона Місяця називається-ВАСИЛЛЯ,що значить: НЕБЕСНА ЦАРИЦЯ. Тобто маємо безплідного гермафродита.Недаремно Маланка -хлопець переодягнений дівчиною. А Василля -дівчина переодягнена хлопцем. А вже Місяць породжує дві одностатеві істоти – ЗОРЮ і РОСУ. А вже вони творять Всесвіт.

    1. Так ты, содомит, даже не християнин, а родновер ! Н-да, ну и отбросы собрались на Майдане…

  3. Майдан и автомайдан – сборище содомитов (Поярков и Булатов одни чего стоят!) ! УГКЦ – церковь фашистов и во время ВОВ и сейчас !
    Вон наместника латинского попа ! Сыны Богдана – оплатим Львовскому подляшью сторицей ! Очистим столицу Украины от фашистствующей нечисти !

      1. От пиндосского подголоска слышу ! Геть латину из Киева !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.