Звільнено викраденого в Ємені індійського священика

Всього через один день після звільнення з 18-місячного ув’язнення індійський священик Том Ужунналіл зустрівся з Папою Франциском. Під час емоційної зустрічі він розповів, що, перебуваючи в ув’язненні, жертвував свої терпіння за Папу і Церкву.

Як інформує CNA, посилаючись на ватиканську газету, зустріч відбулась в будинку св. Марти одразу після загальної аудієнції. Фото зустрічі показують емоційну сцену, як о. Том кланяється, щоб поцілувати ноги Папи, а Папа уділяє йому благословення.

На фото одразу після звільнення о. Том зображений з довгою бородою, однак до зустрічі з Папою він поголився та вбрався у священичий одяг.

«Я щодня молився за Вас, жертвуючи мої терпіння за Вашу місію і за добро Церкви», – наводить слова священика ватиканська газета.

Нагадаємо, що отця Тома викрали 24 березня 2016 року під час нападу на дім Місіонерів милосердя в Ємені. В результаті нападу було вбито 16 людей, включаючи чотирьох сестер.

В коментарі для ватиканської газети о. Том розповів, що в ув’язненні не міг відправляти Літургію, однак «кожного дня всередині, в серці, я промовляв слова освячення».

Священик додав, що продовжуватиме молитись «за усіх тих, хто духовно стояв за мене», а особливо згадав тих 16 осіб, що загинули під час нападу.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen − 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh