Життя

Як змінити долю? 12 методів

Просіть, і буде вам дано

Молитва

Молитва означає контакт з Богом, який є першопричиною всього. Просіть, і буде вам дано – це відноситься до щирим молитвам.

Таким чином, завдяки молитвам, наша частка може змінитися в кращу сторону. Ранкові та вечірні молитви благотворно впливають на душевну рівновагу і сприяють духовному зростанню.

Розвиток смирення

Розвиток смирення досягається трьома способами:

Повага батьків, якими б вони не були. У будь-яких батьків можна знайте те, за що їх можна поважати.

• якщо чоловік поважає батька, в його соціальному розвитку зникають всі перешкоди, він стає справжнім чоловіком, знаходячи чоловічі якості;

• якщо жінка поважає батька, вона отримує хорошого чоловіка;

• якщо чоловік поважає свою матір, він отримує хорошу дружину;

• якщо жінка поважає матір, вона стає повноцінною жінкою і отримує можливість розвиватися в соціумі.

Вивчення Писань, спілкування з духовними наставниками. Якщо немає можливості вживу спілкуватися з духівником, можна просто читати духовну літературу за його благословення.

Практика здорових звичок і регуляція свого життя

Сюди відноситься дотримання режиму дня, правильне своєчасне харчування, підтримку тіла і розуму в оптимальному стані. Робити треба те, що сприятливе, корисне, а це не завжди те, що хочеться робити. Іншими словами, ми повинні керуватися розумністю і не йти на поводу нерозумних бажань, які призводять до проблем. А для цього потрібно вивчити і зрозуміти, що розумно (корисно, сприятливо) і що нерозумно.

Спілкування з мудрими людьми і відвідування богослужінь

Дуже сприятливо для зміни долі спілкування з мудрими людьми, а також обов’язково відвідування недільних богослужінь і причащання.

Контакт зі сприятливими предметами:

• рослини або ароматичні масла (базилік, ладан, м’ята, троянда, сандал, шафран та інші);
• дорогоцінні камені, але тільки за умови правильного використання.

Безкорисливість

Потрібно розвивати безкорисливість, жертвувати нужденним (їжу, одяг, іншу підтримку). Це означає також нічого не брати від інших, якщо не відчуваєте в цьому потреби.

Можна приймати подарунки, але не прив’язуватися до цього. Розвиток безкорисливості дуже сильно змінює долю людини.

Освячена вода та їжа

Освячена вода (сприятливо пити на голодний шлунок, бризкати на голову і т. д)
Потрібно їсти освячену їжу і годувати нею членів своєї сім’ї. Також сприятливо пригощати освяченою їжею гостей.

Відмова від несприятливих звичок (алкоголю, куріння тощо)

Для зміни долі необхідно відказуватися від несприятливих звичок, в тому числі шкідливих звичок, наприклад, від вживання алкоголю, куріння і т. д.

Ця відмова має відбуватися як результат розуміння, а не шляхом примусу собі. Відмовитися від чогось поганого можна легко, якщо знайти цьому гідну заміну, зайнятися чимось корисним, сприятливим.

Піст і аскези

Необхідні для поліпшення долі і аскези, спрямовані на приборкання почуттів. В день посту рекомендується зайняти себе роздумами про Бога, читання духовної літератури, молитвами і іншої сприятливої духовної діяльністю.

Прощення, покаяння, відмова від поганих рис характеру

Сприятлива відмову від поганих вчинків і поганих рис характеру, покаяння і всепрощення. Потрібно просити прощення і прощати всіх.

Вівтар у будинку, відвідування святих місць

Необхідно зробити вівтар у квартирі, на якому розмістити ікону. Ікони в домі – дають силу і захист. Також дуже сприятливим для зміни долі є відвідування святих місць. Земля з святих місць – сприятлива, коли знаходиться в будинку.

Спільні молитви, пожертвування

Для зміни долі сприятливі спільні молитви і пожертвування. Коли людина бере участь у такому заході, це очищає його свідомість і зміцнює розум.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України