Авторські статті

Звернення до командирів спецпризначенців

Звертаючись до вас, ми не плекаємо жодних ілюзій щодо ваших моральних та світоглядних якостей. Ми звертаємось до вас передусім як до людей, звиклих мислити прагматично. Більшість вас має родини, усі ви прагнете жити. У вас, на відміну від наших бійців, недостатня ідейна мотивація. Ми ніколи не кричали ідіотських гасел “Міліція з народом!”, одначе ми усвідомлюємо, що за певних умов ви можете зайняти нейтралітет.

З огляду на це, ми пропонуємо вам тактичний договір: у разі здачі вами власних позицій і забезпечення, таким чином, доступу до адміністративних будівель, ми можемо гарантувати вам і вашим бійцям особисту безпеку. Вас не закликають відкрито переходити на бік народу. Натомість ви маєте зв’язатися з нашими командирами і повідомити про те, що готові імітувати захист. Після того, як наші люди прорвуться, вони, будучи попередньо поінформованими, не будуть нападати на вас та ваших бійців. Наша найперша ціль — псевдопрезидент Янукович та його кліка, а не ви.

Отож, мисліть розумно. Краще своїм тихим нейтралітетом посприяти перемозі революції, аніж втрачати життя та здоров’я, служачи бандитській владі. Наші хлопці ідуть в бій, ризикуючи втратити свободу чи навіть життя, керуючись Ідеєю в голові та Любов’ю у серці. Ви працюєте за гроші. Ми готові до жертв. Жертви з вашого боку будуть безглуздими. У тому, що жертви з вашого боку будуть, ви переконалися. Проявіть мудрість, не робіть своїх бійців каліками, а своїх дітей та дружин — сиротами та вдовами.

Правий сектор.

Боротьба триває. Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на Євромайдані, допоможіть тим, хто хоче добратися у Києв на Майдан та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України