Звернення Свято-Іванівської Лаври до музейної спільноти міста Львова

Сьогодні на офіційній фейсбук-сторінці Музею народної архітектури та побуту у Львові було опубліковано лист п. Олега Болюка, кандидата мистецтвознавства (дивись додатки), у якому він звертає увагу на кричущий інцидент зміни інтер’єру церкви Премудрості Божої з с. Кривки та закликає усіх музейників Львова і представників ЗМІ промоніторити дану ситуацію, представивши її громадськості.

Оскільки, згідно внутрішньої Угоди з Музеєм церква Премудрості Божої перебуває у користуванні Свято-Іванівської Лаври Студійського Уставу УГКЦ, а відповідно звинувачення кидається у бік монахів, для того, щоб зробити публічно прозорою справу, сердечно запрошую музейну спільноту Львова і представників ЗМІ оглянути та фахово оцінити стан збереження церкви з с. Кривки, а також, справедливості ради, УСІХ САКРАЛЬНИХ СПОРУД Музею народної архітектури та побуту у Львові.

Свято-Іванівська Лавра Студійського Уставу УГКЦ, якій дуже залежить на розвитку Музею, ідея якого була започаткована ще праведним митрополитом Андреєм Шептицьким, радо вітатиме таку ініціативу!

Від імені Свято-Іванівської Лаври Студійського Уставу УГКЦ

Єрм. д-р Юстин Бойко, студит
Настоятель

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh