Авторські статтіДуховне

Звернення Свято-Іванівської Лаври до музейної спільноти міста Львова

Сьогодні на офіційній фейсбук-сторінці Музею народної архітектури та побуту у Львові було опубліковано лист п. Олега Болюка, кандидата мистецтвознавства (дивись додатки), у якому він звертає увагу на кричущий інцидент зміни інтер’єру церкви Премудрості Божої з с. Кривки та закликає усіх музейників Львова і представників ЗМІ промоніторити дану ситуацію, представивши її громадськості.

Оскільки, згідно внутрішньої Угоди з Музеєм церква Премудрості Божої перебуває у користуванні Свято-Іванівської Лаври Студійського Уставу УГКЦ, а відповідно звинувачення кидається у бік монахів, для того, щоб зробити публічно прозорою справу, сердечно запрошую музейну спільноту Львова і представників ЗМІ оглянути та фахово оцінити стан збереження церкви з с. Кривки, а також, справедливості ради, УСІХ САКРАЛЬНИХ СПОРУД Музею народної архітектури та побуту у Львові.

Свято-Іванівська Лавра Студійського Уставу УГКЦ, якій дуже залежить на розвитку Музею, ідея якого була започаткована ще праведним митрополитом Андреєм Шептицьким, радо вітатиме таку ініціативу!

Від імені Свято-Іванівської Лаври Студійського Уставу УГКЦ

Єрм. д-р Юстин Бойко, студит
Настоятель

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

twelve + 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.