NASA помилково продала сумку для збору місячних зразків

Американське космічне агентство NASA помилково віддало на аукціон мішок, у який збирався місячний грунт під час місії «Аполлон-11». Предмет, який є дуже цінним артефактом і частиною історії США пішов з молотка. Більш того, покупець віддав за мішок всього тисячу доларів. Коли в NASA зрозуміли, що сталося, вирішили повернути втрачене і не обійшлося без суду.

Мова йде про невеликий мішок зробленоий із спеціальної тканини. Для зручності користування, на ньому є блискавка, на зразок тієї, що вшивається в звичайну куртку чи інший вид одягу. Цей предмет у 1969 році разом з астронавтами відправився на Місяць, де Ніл Армстронг зібрав у нього перші зразки місячних порід, які згодом доставили для вивчення на Землю.

Ніхто і подумати не міг, що річ, яка є для американців справжнім національним надбанням, не буде лежати під склом у музеї, а піде з молотка і спровокує судову тяганину. Відомо, що жінка з Іллінойсу купила мішок за тисячу доларів на урядовому аукціоні і тепер вона відстоює свої права на придбаний артефакт, стверджуючи, що вона нічого не порушила і її повинні залишити в спокої. Проте NASA, судячи з усього, це не хвилює, так як прокуратура США по округу Канзас вже подала позов з вимогою повернути річ агентству.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty + six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh