Війна РФ проти України

ЗСУ завдали потужного удару по скупченню російських загарбників у Херсонській області

11 листопада підрозділи Сил оборони України після запеклих боїв та відступу окупантів увійшли до Херсона. Витіснення російських військ з Херсона є надзвичайною перемогою для України.

З’явилася інформація, що в Херсон повернулися і приступили до виконання обов’язків військові адміністрації. ДСНС почала розмінувати території. Українські військові не зупиняються і продовжують гнати загарбників із рідної землі.

Так, ЗСУ потужно атакували місце зосередження росіян на Херсонщині. Внаслідок дій ЗСУ було знищено велику кількість ворогів, інформує Генеральний штаб ЗСУ.

“У районі населеного пункту Дніпряни, по будівлі, де знаходилися до 500 окупантів, завдано високоточного удару. За його результатами, до Таврійська вивезли дві вантажівки загиблих загарбників”, – зазначили наші воїни.

У Генштабі також додали, що до найближчого шпиталю було доставлено 56 тяжко поранених, з яких незабаром померло ще 16 людей.

Нагадаємо, в “Укрзалізниці” розповіли про підготовку поновлення пасажирського сполучення з Херсоном. В “УЗ” обіцяють оперативно відремонтувати пошкоджені колії та розбиті вагони поїздів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України