Війна рф проти України

Окупанти перетворили Маріуполь на головний військово-логістичний хаб та тилову базу

Після відступу російських військ із Херсона у Маріуполі спостерігається стрімке збільшення кількості окупаційних військ. Після Херсона Маріуполь впевнено перетворюється на головний військово-логістичний хаб та тилову базу окупантів.

Маріуполь перетворено на перехрестя ротацій окупантів. Про це заявив мер Маріуполя Петро Андрющенко.

“Фіксуємо рух сил окупантів у Маріуполі та Маріупольському районі. Військова техніка, у тому числі важка та системи ППО “Бук”, а також мобілізовані у великій кількості сьогодні перекидаються на напрямок Бердянська”, – йдеться у повідомленні.

За його словами, через великий трафік (коридор у Крим суходолом, на ділянці Маріуполь-Мангуш) військові автомобілі та тягачі рухаються спочатку трасою Маріуполь-Микільське, потім Микільське-Мангшу, і далі об’їзною дорогою Мангуша в напрямку Бердянська.

Нагадаємо, в окупованому російськими загарбниками Маріуполі помічено чергове переміщення техніки РФ – жива сила з малою артилерією.

Зазначимо, що майже у кожному українському місті, звільненому від російської окупації, знаходять масові поховання місцевих жителів, а також ознаки геноциду. Нагадаємо, компанія Maxar опублікувала супутникові знімки могил під Маріуполем. На місці масового поховання може бути викопано понад 1500 могил.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України