Війна РФ проти України

ЗСУ відбивають російські атаки на кількох напрямках: аналіз ISW

Українські військові продовжують вести наступальні дії поблизу Бахмута та на заході Запорізької області. ЗСУ відобразили контратаки росіян поблизу Работіно та Вербового.

Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Генштаб ЗСУ повідомив, що українські війська відбили російські атаки поблизу Сіньківки, Петропавлівки, Іванівки, Стельмахівки та Серебрянського лісу. Українські сили продовжували локалізовані наземні атаки поблизу Кремінної та нещодавно підтвердили наступ.

Російські війська продовжували наступ на лінії Куп’янськ-Сватово-Кременна, але успіхів не досягли.

Українські сили продовжили наступальні дії поблизу Бахмута. Міністерство оборони Росії заявило, що українські сили невдало атакували поблизу Кліщіївки. Російські війська вели наступальні операції поблизу Бахмута, але не досягли успіхів.

Російські війська провели наступальні операції поблизу Авдіївки. При цьому російська армія просунулася на північ від Степового і на південний захід від Первомайського.

Генштаб ЗСУ повідомив, що російські війська безуспішно атакували на схід від Новобахмутівки, Новокалинового, на південь від Тоненького, поблизу Степового, Авдіївки, Північного, Первомайського.

Глава Авдіївської військової адміністрації Віталій Барабаш заявив, що під час третьої хвилі штурму Авдіївки російські війська відкрили два додаткові напрями наступу на промзону, щоб відвернути увагу українських сил. Він також сказав, що російські війська очікують на покращення погодних умов, щоб знову використовувати важку техніку в штурмах.

Російські війська вели наступальні операції на захід та південний захід від Донецька, але не просунулися. Генштаб ЗСУ повідомив, що російські війська безуспішно атакували поблизу Мар’їнки, Новомихайлівки та Вугледара.

Представник українського Таврійського угруповання військ Олександр Штупун заявив, що заяви про настання росіян у Мар’їнці не є правдою.

Українські війська продовжували контрнаступні дії на заході Запорізької області, зокрема на Мелітопольському напрямку. Російські джерела стверджували, що війська РФ відбили невеликі атаки української піхоти поблизу Роботино, Новопрокопівки та Вербового.

Генштаб ЗСУ повідомив, що українські сили відобразили контратаки росіян на південь від Роботино, на північний захід від Вербового та в районі Новопокровки.

Українські війська продовжували наземні операції на лівому березі Херсонської області. Українська армія утримує позиції на східному березі та веде контрбатарейний вогонь у цьому районі. Російські блогери стверджували, що продовжувалися бойові дії у Кринок, але через туман і дощ темп бойових дій знизився.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України