Війна РФ проти України

Нічний удар по Україні: російські “шахеди” дісталися Закарпаття

У ніч проти понеділка, 4 грудня, росіяни атакували Україну “шахедами”. Дрони фіксувалися над південно-східною частиною України, а частину їх ворог направив на західну частину нашої країни — у Хмельницькій області було чути вибухи, працювала ППО.

“Увага! “Шахеди” на кордоні Житомирської, Хмельницької та Рівненської областей рухаються на захід!”, – проінформували о 1:33 Повітряні сили України. Після 2 години ночі тривогу дали на Тернопільщині, незабаром вона поширилася на Волинську та Львівську області.

“Мешканці Хмельницького району могли чути звуки вибухів. Працюють сили ППО. Залишайтеся в укриттях до завершення тривоги”, – повідомив перший заступник начальника Хмельницької ОВ Сергій Тюрін.

Як писали моніторинги, тривога була пов’язана з безпілотником, який “блукав на кордоні Рівненщини та Волині”. За інформацією Telegram-каналу “Миколаївський Ванек” о 2:36 “шахед” із Рівненської області перелетів до Львівської.

“Увага! “Шахеди” у напрямку Львова!” – попередили о 2:48 Повітряні сили. Одразу після третьої години ночі моніторинги написали, що ворожі БПЛА тримають курс на Дунаївку Хмельницької області. О 3:11 повітряну тривогу оголосили на Івано-Франківщині.

“Увага! Івано-Франківська область – загроза застосування ударних БпЛА!” – Поінформували Повітряні Сили. О 3:34 повітряну тривогу оголосили і на Закарпатті. О 4:52 дали відбій загрози для всіх областей.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України