Війна РФ проти України

ЗСУ отримали від Естонії протитанкові ракетні комплекси «Джавелін»

Сьогодні, 18 лютого, у Міжнародному аеропорту «Бориспіль» приземлився літак із черговою партією військово-технічної допомоги, цього разу від Естонської Республіки

Збройні Сили України у межах розширення військової допомоги отримали від Естонії партію протитанкових ракетних комплексів «Джавелін». Про це повідомили у Міністерстві оборони України.

Літак з вантажем зустріли заступник Міністра оборони України Володимир Гаврилов та Надзвичайний і Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні Каймо Кууск.

— Нам дуже важливо і ми цінуємо, що наші естонські друзі допомагають нам. Сьогодні від Естонії ми отримали дорогі, сучасні і дуже ефективні протитанкові системи. Я дуже вдячний народу Естонії, уряду, і Надзвичайному Послу пану Кууску на нашій території за цю підтримку, яку вони надають Україні у такий непростий період, — відзначив заступник глави оборонного відомства Володимир Гаврилов.

У свою чергу Надзвичайний і Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні Каймо Кууск від імені всього естонського народу засвідчив підтримку Україні.

— Ми зараз робимо все можливе, щоб Україна не залишилася самою у такій складній ситуації. Можете бути впевнені, що Естонія стоятиме разом з вами пліч-о-пліч у цей складний період. У нас вже є історичний досвід 40-х років, коли Естонія залишалася самою в складній історичній ситуації. Тому сьогодні ми привезли військову допомогу Україні, зокрема це протитанкове озброєння, яке ми раді надати нашим партнерам, — підкреслив Каймо Кууск.

Він також наголосив, що Естонська Республіка розглядає можливість надання додаткової допомоги Україні.

— Ми перевіряємо в Естонії, що у нас є в наявності з озброєння і звіряємося з нашими українськими колегами, що саме потрібно Україні. Якщо ці речі збігаються, ми можемо надати подальшу допомогу, наприклад набої, які в нас не використовуються, але вони потрібні Україні. Крім того, розглядаємо інші варіанти допомоги, не тільки озброєння. Зокрема, за потреби ми готові відправити до України своїх інструкторів, приміром для допомоги у розгортанні сил територіальної оборони ЗСУ, — підсумував Надзвичайний і Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні Каймо Кууск.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України