Авторські статті

Окупаційна адміністрація ОРДЛО сьогодні оголосила евакуацію мешканців РФ – чоловіків не випускають. Відео

Причому, не лише з прифронтових районів, а й із тилових. Евакуацію оголошували під приводом уявного настання ЗСУ, якого немає і не планується.

Для евакуації подаються автобуси. Але їх явно замало, щоб справді вивезти всіх. Евакуювати «пазиками» сотні тисяч людей за короткий термін неможливо. Тобто мета явно полягає в тому, щоб створити панічну картинку, а не вивезти людей.

Новину повідомив Денис Казанський.

І задумка вдалася – заклик до евакуації спровокував паніку. Багато хто дійсно кинувся виїжджати до РФ на своїх авто. Траси заповнені машинами. На заправках черги. На кордоні також накопичилися пробки із машин (див. відео).

На тих, хто доїхав до кордону, чекав сюрприз – чоловіків з ОРДЛО більше не випускають.

Для посилення ефекту в центрі Донецька висадили в повітря порожній «уазик» бойовиків. Ніхто не постраждав, але падальщик Пегов, який одразу з’явився на місці, вже волає про теракт.

Для жителів ОРДЛО зараз дуже важливо не піддаватися паніці і в жодні автобуси не сідати. Настання ЗСУ не буде – це чистий фейк. І всі нормальні люди це розуміють. А ось автобуси з людьми зараз можуть використовувати для якоїсь жахливої ​​провокації.

Зрозуміло, що робиться все це для того, щоб добитися від України прямих переговорів із бойовиками ЛДНР та визнання їх самостійною стороною конфлікту. Про це сьогодні вкотре прямо заявив Путін. Тобто все це знущання з людей – це не про порятунок громадян. Це для примусу України до виконання хотів розумних кремлівських дідів.

Те, що відбувається зараз, нагадує або імітацію, або спробу реалізації грузинського сценарію. У 2008 році події у Південній Осетії теж розпочиналися з евакуації мирного населення. Після цього осетинські бойовики стали обстрілювати територію, підконтрольну уряду, а Саакашвілі у відповідь наказав про наступ, і грузинські війська увійшли до Цхінвалі. Далі Росія відкрито розпочала конфлікт під приводом «захисту осетин».

Але в нашому випадку наступ ЗСУ виключено

Для всіх очевидно, що Путіну це було б подарунком, тому такого наказу немає і не буде. Україна на провокацію піддаватися не має наміру, про що вже зрозуміло заявили офіційні особи.

Що в цьому випадку робитимуть росіяни – не зрозуміло. Можуть, звичайно, тупо піти вперед просто без причини, рознести і захопити ще кілька міст, але тоді це величезні втрати, руйнування Мінських угод, жорсткі санкції тощо.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України