Здоровий спосіб життя – з чого почати

Кілька пунктів, які допоможуть почувати себе краще

Весна має дивовижну властивість. Дивлячись, як природа навколо прокидається після зимової сплячки, хочеться оновлень. І поки хочеться, потрібно діяти. А почати можна з простих кроків.

Стежити за харчуванням

За правильний раціон шкіра, волосся і весь організм тільки дякую скажуть. Звичайно, це не означає, що потрібно закуповувати селеру і є тільки варену брокколі. Достатньо почати з перегляду меню. Наприклад, не смажити картоплю, а запекти її в духовці, замість покупного приготувати домашній бургер, а булочку замінити на листя салату. Не бійтеся експериментувати і пробувати нові рецепти. До речі, навіть селера буде цікавіше на смак, якщо змішати його в смузі разом з яблуком.

Налагодити сон

Нова серія улюбленого серіалу нікуди не втече, а недосипання загрожує поганим настроєм і мішками під очима. До того ж вченими доведено, що люди, які лягають не пізніше півночі і сплять по 7-9 годин, менше їдять і не відчувають проблем із зайвою вагою.

Додати активності

І не обов’язково терміново бігти в спортзал. Чому б не витратити 15 хвилин від обіду на легку прогулянку, пройтися після роботи до далекої станції метро або автобусної зупинки? Тим більше навесні, коли світловий день зростає і нарешті-то світить сонце. І це тільки початок сезону, далі можна і про велосипедних прогулянках задуматися або про пішохідних екскурсіях по столиці. А ще можна пошукати програми для занять. Наприклад, завнатажити програму з загальнозміцнюючими вправами, додаток для йоги або зарядку для спини.

Пити більше води

Правильний питний режим може поліпшити як здоров’я, так і всі самопочуття. Найлегше організм засвоює воду, мінералізовану природою. І видобуватися вона повинна з природних джерел. Наприклад, з реліктового моря. Це величезний резервуар підземних вод, який наповнювався не просто роками, а сотнями років. Перебуваючи глибоко під землею, такі родовища ізольовані від зовнішніх впливів цивілізації.

Як налагодити питний режим?

— почніть з розкладу. Нормалізуйте графік вживання води, нехай велика частина від обсягу припадає на першу половину дня, а щоб не забути, ставте нагадування. Так ви зможете уникнути набряків вранці;

— відзначайте кількість випитої води. Для цього є спеціальні трекери і додатки, або записи можна робити в щоденнику;

— заведіть чергову пляшку на роботі. По-перше, вона буде негласним нагадуванням, що треба пити воду, а по-друге, ви відразу дізнаєтеся обсяг випитого. ;

— привчіть себе після кожного напою пити по склянці води. Кава, чай або алкоголь зневоднюють організм, тому потрібно відновлювати водний баланс;

— використовуйте корисні добавки. Лимон, ягоди або фрукти не тільки урізноманітнюють смак, але допоможуть очистити організм від токсинів.

Все велике починалося з малого. Тому і перетворення краще починати з невеликих і простих кроків. Головне – отримувати задоволення і не робити все через силу. Знайдіть мотивацію, щоб не зупинитися на половині шляху, мисліть позитивно, і поліпшення не змусять себе чекати. А після готуйтеся приймати компліменти.

Андрій Петренко

Останні повідомлення

Зеленський: українські олігархи та чиновники переховуються в Австрії від правосуддя

З початку російського вторгнення у лютому 2022 року українська прокуратура направила до Австрії 27 запитів…

8 години тому

Дачне залишається під контролем Сил оборони ЗСУ

Українські військові зберігають контроль над Дачним, попри наступ російських сил. "Підрозділи ЗСУ продовжують стримувати натиск…

13 години тому

Судитимуть організаторів незаконних затримань під час Майдану

Прокурори скерували до суду обвинувальний акт проти колишніх правоохоронців за незаконні затримання під час Майдану.За…

13 години тому

Google надає легкий контроль розумним будинком для дітей

Останнє оновлення від Google Home полегшує управління розумним будинком для сімей з дітьми.Google представив нову…

13 години тому

Прокуратура висунула підозри росіянам у знущаннях в окупованому Куп’янську

Прокуратура висунула підозри 18 особам у зв'язку зі знущаннями в Куп’янську.У період окупації частини Харківщини,…

14 години тому

Швеція інвестує у кібербезпеку України

Швеція виділяє понад 590 мільйонів гривень для зміцнення кіберстійкості України.Це фінансування надається через Талліннський механізм…

14 години тому