Портников : Кримські діти, які останні 5 років народжуються в окупації та не мають права виїхати в жодну країну світу

Після Путіна будь-який російський президент захоче повернутися в міжнародне правове поле, тому що для Путіна Крим – це особиста легітимність, а наступнику, який очолить Росію, навіть, якщо це буде спадкоємець Путіна, йому потрібно буде знаходити діалог зі світовою громадськістю. Про це в ефірі одного з телеканалів розповів політичний експерт, журналіст Віталій Портников .

Він зазначає, що навіть росіяни самі розуміють, що за фактом Крим – це тимчасово окупована територія, тому що там не працюють найбільші російські банки, там не працюють російські мережі мобільного зв’язку, там не працюють російські заправні мережі, там немає нічого, що працює в інших суб’єктах федерації.

За словами Портникова, ясна річ, що жителі Криму можуть намагатися когось обманювати, наприклад, брати картки «Ощадбанку» в Краснодарі. Найцікавіше, що кримчани можуть отримувати візи в інші країни, пред’являючи свої українські паспорти, але особам, які народилися у Криму після анексії, тобто дітям, яким зараз п’ять і менше років, у свідоцтвах про народження яких написано Крим РФ, жодне посольство в світі не погодиться видати візу.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh