ЄС|NATO

Зрозуміти “замкнутий” світ Путіна вдавалося тільки Собчаку

   В будь-яку заяву про Путіна, ніби він аутист, немає нічого, окрім бажання образити. Так, Путін занурений у свій замкнутий світ і слабо реагує на сигнали ззовні, але це називається концентрація, а не відключка. Ще Собчак говорив: “Володя так несе валізу, ніби ми щойно грабанули квартиру. Через його зосередженість ніхто не здогадується, що ми її дійсно грабанули. Чекіст!”
Нехай Путін ніколи не відповідає на питання, але це не тому що не зрозумів питання, ви його самі не зрозуміли. Просто у нього багато відповідей на всі випадки життя, і їх треба кудись прилаштувати. Собчак говорив: “Коли Володю посилаєш за пивом, ніколи не знаєш, принесе чи ні. Хоча рано чи пізно повертається, це без варіантів”. Те ж саме з питаннями – що-небудь та відповість, до бабки не ходи.

Путін завжди прямолінійний. На запитання: “Що з човном?” – Відповість: “Потонув”. Це не ознака дебілізму, просто Путін не любить ухилятися. Інший би ухилився, але Путін не такий, він завжди відповість правдою в лоб.  Собчак говорив: “Назвіть Володю міллю, і він посміхнеться, я сто разів перевіряв. Душа людина”.

Путін строгий і впорядкований, як німецький механізм. Його не було зіб’єш, він і через двадцять років пам’ятає, хто в нього плюнув, незалежно від того потрапив чи промазав. Якщо не потрапив, навіть гірше, – значить, буде друга спроба. Собчак сказав: “Володя – як кучер, який б’є, але не тому що ви погано скачете, а тому що у нього батіг. Будь батіг у коней – скакав би кучер”.

Путіна не цікавлять жінки. Йому цікаво, чи цікавить він жінок. Як і чоловіків, дітей та іншу природу. У нього в кабінетах висить графік рейтингу, і він любить працювати в тому, де на сьогодні вище. Одного разу Собчак сказав: “Скажіть два слова -” крива зростання “- і Володя зблідне. Він вірить, що рано чи пізно виросте. У кожного свій скелет у шафі”.

Путін не власник. Ще в юності його пристрасть до користолюбства трансформувалася в пристрасть до користолюбців. Це як інтерес натураліста, але в державному масштабі. Собчак якось сказав: “Володя не вкраде, він не такий. Але при ньому постійно щось пропадає, просто феномен якийсь”.
Джерело: roar22

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України