Право

Зрадили державу та перейшли на бік ворога: підозрюються два колишні працівники СБУ в Криму

За процесуального керівництва прокуратури автономії повідомлено про підозру двом колишнім працівникам СБУ в Криму, які під час активної фази окупації півострова перейшли на бік ворога. Їм інкриміновано державну зраду (ч. 1 ст. 111 КК України).

Санкція статті передбачає до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Слідством встановлено, що у 2014 році підозрювані зрадили військовій присязі та перейшли на службу до ворога, працевлаштувавшись до створеного окупаційною владою «УФСБ Росії по Республіці Крим і м. Севастополю», яке безпосередньо причетне до організації та вчинення дій по захопленню та окупації Кримського півострова.

Своїми діями «правоохоронці» сприяли становленню та укріпленню влади держави-агресора на тимчасово окупованій території АР Крим та міста Севастополя, а також надавали допомогу її представникам у проведенні підривної діяльності проти України.

Зазначимо, що до окупації півострова один із чоловіків обіймав посаду оперуповноваженого Білогірського міжрайонного відділу ГУ СБУ в АР Крим, інший був слідчим 2 відділення слідчого відділу ГУ СБУ в АР Крим.

Досудове розслідування здійснюється ГУНП в АР Крим та м. Севастополі за оперативного супроводу ГУ СБУ в місті Києві та Київській області

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України