Техно

Укрспецсистемс представила новий БПЛА підвіс для роботи вночі

ОЧІ ДЛЯ НОЧІ: НОВИЙ БПЛА ПІДВІС USG-231Т ВІД UKRSPECSYSTEMS

Українська компанія UKRSPECSYSTEMS, – один з найрезультативніших виробників безпілотних авіаційних систем та оптико-електронних рішень в Україні, розширює лінійку власних підвісних систем для БПЛА.

Нова модель – тепловізійна система для роботи на значній відстані (до 5 км) в умовах поганої видимості або повної темряви :

USG-231T – це компактна та легка система для нічного спостереження, оснащена просунутою тепловізійною камерою. “Новий підвіс значно доповнює наш модельний ряд, дозволяючи операторам безпілотних комплексів дійсно обирати саме те обладнання, яке найкраще підходить під їхні операції, – зазначають в UKRSPECSYSTEMS. – Це універсальний пристрій для військових та правоохоронних органів, служб екстреного реагування або цивільних операторів, що займаються охороною кордонів, контролем за об’єктами інфраструктури та пошуково-рятувальними роботами”.

Підвіс підходить для платформ з нерухомим крилом та VTOL. Його технічні характеристики:

  • Тепловізійна камера: Висока чутливість та роздільна здатність для точного виявлення цілей на відстані до 5 км у повній темряві або за складних погодних умов. Система може розрізняти людей, тварин і транспортні засоби за їхнім тепловим випромінюванням, навіть якщо вони знаходяться у прихованих місцях.

  • Гіростабілізація: Чітке, стабілізоване відео дозволяє детальніше оглядати місцевість та точніше ідентифікувати об’єкти.

  • Компактність і легкість: USG-231T є одним з найменших і найлегших рішень у своїй категорії, що робить його ідеальним для використання на невеликих безпілотниках будь-якої конфігурації.

  • Міцність: Високоякісні матеріали та захист від вологи і пилу гарантують надійну роботу в екстремальних умовах.

Серед інших переваг USG-231T – власне передвстановлене програмне забезпечення. Створений з урахуванням досвіду пілотів БпЛА, інтерфейс підвісу легко опанувати, а набір функцій дозволяє операторам зосереджуватися на критичних завданнях, а не складних налаштуваннях. Крім того, підвіс пропонує повністю безшовну інтеграцію з популярними платформами БПЛА. Plug & Play система знижує час налаштування та підвищує операційну ефективність.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України