Новини

Зона відпочинку в офісі: ідеї для оформлення

Якщо правильно організувати простір в сучасному офісі, будь-який робочий процес може бути творчістю. Генерація безлічі оригінальних ідей та пошук креативних рішень для розширення бізнесу потребує чималих фізичних та емоційних затрат, тому при оформленні інтер’єру офісного приміщення слід подумати також про зону відпочинку для релаксації та відновлення сил.

Звернутися за натхненням пропонуємо на сайт https://partner-design.com.ua/ua/ – спеціалісти з дизайну комерційних приміщень запропонують ефективні рішення для вашого бізнесу. А ми розглянемо кілька ідей для оформлення зони відпочинку в офісі.

Зона відпочинку в стилі коворкінг

Якщо офісне приміщення оформлене по типу коворкінга, будь-яка частина робочого простору може бути оздоблена як місце для відпочинку. У такому разі треба обрати місце, де буде встановлено м’які меблі в оточенні журнальних столиків і книжкових полиць. Так на території сучасного офісного простору з’являється затишний острівець, де кожен охочий протягом робочого дня може відпочити за чашечкою кави чи чаю. Оскільки на меті ми маємо саме релакс для співробітників, меблі краще обрати яскраві та неординарні, що додасть креативності інтер’єру.

Зона відпочинку типу coffee break

Пропонуємо ще один варіант дизайну – невеликий куточок, де працівники зможуть відпочити біля барної стійки, випити ароматної кави, поговорити. Простір для coffee break – це не замінник повноцінної кухні, а лише можливість на 10-15 хвилин переключитися з роботи на спілкування з колегами, що теж важливо для здорової атмосфери в колективі. Таке рішення не займе багато місця, а варіант відпочинку стоячи припаде до смаку багатьом співробітникам, чий робочий день проходить у сидячому положенні.

Деталі в дизайні зони офісного відпочинку

У кімнаті для релаксу можна розташувати декоративні елементи, призначені для розвантаження мозку: акваріум, кімнатний фонтан, вазони з рослинами. Чудовою ідеєю буде встановити стіл для пінг-понгу чи більярду. Особливу увагу варто приділити освітленню: розташовані поруч з диванчиками бра чи верхнє світло у вигляді сучасних плафонів над барною стійкою допоможуть створити затишну атмосферу.

У дизайні комерційної нерухомості, а особливо зон офісного відпочинку, деталі мають велике значення. Залучивши до розробки дизайну та реалізації проекту талановитих спеціалістів, можна досягти бажаної мети – створити сучасний, стильний та зручний простір для релаксу в офісі будь-якого формату.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України