Новини

Меблі з нержавіючої сталі – просто, ефективно, надійно

Професійна кухня на спеціалізованому підприємстві в обов’язковому порядку повинна відповідати високим стандартам якості та забезпечувати неперевершений рівень практичності. Тому матеріал, з якого виготовляють такі меблі, грає дуже велику роль в плані функціональності й зручності роботи. На щастя, власники таких закладів як бари, ресторани або їдальні мають можливість придбати всі необхідні компоненти для професійної кухні за доступною ціною. Для цього ідеально підходять меблі з нержавійки для ресторану в DSTO. Як правило, це додаткові елементи кухні, які підпадають під одну категорію, що отримала назву «нейтральне обладнання».

На сьогоднішній день меблі з нержавіючої сталі стали найбільш популярним рішенням для закладів зі сфери громадського харчування. Ця продукція охоплює більшість аспектів діяльності таких підприємств, завдяки чому з’являється можливість ефективно організувати роботу на професійній кухні. До того ж, меблі з нержавійки володіють величезною кількістю беззаперечних плюсів, які роблять її ідеальним варіантом для барів, ресторанів, їдалень та інших закладів такого роду. Нижче ми розглянемо основні переваги, що стали візитною карткою даного типу обладнання з нержавіючої сталі. Саме вони зробили цей різновид меблів настільки популярним на ринку спеціалізованих товарів для підприємств зі громадського харчування.

Меблі з нержавіючої сталі: особливості та основні переваги

Виробники нейтрального обладнання на протязі багатьох років вдосконалюють свою продукцію. Нержавіюча сталь відмінно зарекомендувала себе в якості кухонних меблів, продемонструвавши прекрасні експлуатаційні характеристики. Крім того, вироби з цього матеріалу відрізняються тривалим терміном служби, що особливо важливо для різних закладів, на кшталт бару або кафе. В кінцевому підсумку власник підприємства отримує професійну кухню, яка не тільки відрізняється високою практичністю, але й добре виглядає. Специфіка матеріалу дозволяє створювати оригінальні меблі у популярному стилі хай-тек, який не потребує будь-якого додаткового декору.

Серед основних переваг, якими володіють меблі з нержавіючої сталі, можна виділити наступні пункти:

  1. Широкий асортимент додаткового обладнання (ванни для миття, тумби, полиці, баки для відходів, робочі поверхні, шафки, тощо).
  2. Повна відсутність технічних або механічних елементів, що цілком виключає потребу підключення даного обладнання до електромережі.
  3. Привабливий зовнішній вигляд в стилі хай-тек.
  4. Великий ресурс міцності й довговічності.
  5. Легкий монтаж, грамотний розподіл робочих процесів.

Це лише деякі з головних плюсів, що відображають всю суть сучасного додаткового обладнання для кухні. Воно повинно підвищувати ефективність роботи персоналу, забезпечувати належний рівень безпеки й високу ступінь універсальності, а також формувати приємне враження від вашої кухні. І все це пропонують спеціальні меблі з нержавіючої сталі, створені для підприємств зі сфери громадського харчування.

Характеристики основних типів кухонних меблів з нержавіючої сталі

В наші дні українські виробники додаткового обладнання для професійної кухні, на зразок компанії DSTO, пропонують клієнтам великий вибір у цій категорії меблів. Оскільки діяльність барів, кафе та інших закладів даного типу складається з безлічі процесів та специфічних нюансів, їм потрібне різноманітне обладнання, включаючи кухонне обладнання. Тому компанії-виробники подбали про те, щоб власники підприємств зі сфери громадського харчування могли придбати всі необхідні меблі. Таким чином, вони отримують можливість організувати безперебійну роботу свого закладу.

Найбільшою популярністю сьогодні користуються такі види додаткового обладнання з нержавіючої сталі:

  • Робочі столи. Їх поділяють на два типи, в залежності від призначення. Це столи для приготування їжі та швидко збору продуктових відходів. Часто оснащуються спеціальними полицями для посуду або іншого інвентарю.
  • Стелажі. Цей тип меблів служить для зберігання різних видів кухонного приладдя й продуктів. Такі вироби, як правило, мають велику кількість поличок та спеціальних відділень, які можна регулювати по висоті. Найчастіше використовуються у підсобних приміщеннях та на складі.
  • Шафи. В цьому випадку меблі діляться на продуктові та, відповідно, не продуктову. Їх призначення цілком зрозуміло по самій назві. У першому випадку в шафах зберігають герметично упаковані продуктові товари, а в другому – чистий посуд, інвентар та різне кухонне начиння.
  • Візки. Це обладнання використовується для швидкого та грамотного сервірування столів. Істотно спрощують сам процес, а також дозволяють персоналу ефективніше виконувати свої обов’язки.

Ми перерахували основні типи меблів з нержавіючої сталі, які використовуються у професійній кухні підприємств громадського харчування. Купуючи таке обладнання, ви можете бути впевнені, що зробили крок назустріч успіху. З додатковим обладнанням DSTO заклад буде процвітати, а кожен клієнт залишиться задоволений якістю сервісу й майстерністю вашого персоналу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України