Життя

ЗОЛОТІ закони залучення грошей у ваше життя

Є старий анекдот, який мені дуже подобається. Стара графиня, онучка декабриста почула шум у дворі будинку і послала покоївку дізнатися про те, що відбувається на вулиці.

ЗОЛОТЫЕ законы привлечения денег в вашу жизнь

“Там революція,” — сказала покоївка повернувшись.

“Як цікаво, — вигукнула графиня, — адже і мій дідусь хотів зробити революцію! А чого хочуть ці революціонери!”

“Вони хочуть, щоб не було багатих!”

“Як шкода, — застогнала графиня, — а мій дідусь так хотів щоб не було бідних…!”

Бажання написати цю статтю виникло після того, як мій досвідчений ноутбук, куплений на гроші, подаровані давнім другом-фінансистом начисто відмовився знаходити “вайфай” в готелі Санкт-Петербурга. Ніякого розумного пояснення не було. Оскільки “вайфай” не перебував навіть біля стійки рецепшен, на якій був встановлений роутер.

Зате, коли ноутбук був встановлений на робочий стіл у кабінеті, в готельному номері, з окремим кабінетом — “вайфай” знайшовся відразу і автоматично. Спасибі одному-фінансисту. Його гроші вчать мене жити багато років.

ЗОЛОТЫЕ законы привлечения денег в вашу жизнь

Кадр з фільму «Собаче серце»

Теун Марез якось написавши: «житло — відображає світогляд людини». В моїй картини світу, якщо людина живе в одній кімнаті, в ній же приймає гостей, у ній працює — це дитяча кімната. Якщо гостей приймають на кухні, то судячи по всьому — ця людина куховарка. Це ні погано, ні добре.

Просто житло відображає світогляд. Звичайно, можна згадати ще ченців. Я розмовляв з настоятелем одного з монастирів: «Чернеча келія — ця могила, — сказав настоятель, — в ній не повинно бути нічого зайвого. Житло відображає світогляд«.

Я не люблю літаків, у яких немає бізнес-класу. І не важливо, що я лечу в економ. Але я розумію, що вони заплатили за свій комфорт і оплатили заодно і мою безпеку. Спасибі їм!

Думаю, прикладів досить. Я пам’ятаю, колись оголошення з турагенства: “Якщо ви попросите знижку в три відсотки ми перестанемо пропонувати Вам каву, п’ять відсотків — ми перестанемо для Вас посміхатися, в сім відсотків, ми зменшимо офіс і приберемо крісла, в десять відсотків — ми залишимо одного співробітника, а інших звільнимо, і у нас виникне чергу, в дванадцять відсотків — ми закриємо офіс і почнемо працювати по інтернету. І нарешті, якщо ви хочете знижку на п’ятнадцять відсотків — робіть самі нашу роботу!”

Гроші — це кров суспільства. Ті органи, в які притікає мало крові починають гірше працювати і врешті відмирають. Притікає занадто багато — відбувається крововилив та орган псується.

Економні прагнуть перетиснути судини суспільства замість того, щоб розібратися в тому, для чого вони самі не сміють вийти з дитячої кімнати і завести в своєму будинку робочий кабінет, для того щоб почати щось робити, крім того, щоб грати і спати. Тим хто вибирає економний шлях — для чого стирчати в дитячій кімнаті. Вже краще відразу в келію-могилу, як воліють робити більш чесні ченці.
ЗОЛОТЫЕ законы привлечения денег в вашу жизнь Кадр з фільму «Собаче серце»

Той, хто хоче заплатити мало, а отримати багато — або не цінує те, що збирається отримати, або свідомо прагне обдурити, порушивши принципи енергообміну. Той, хто віддає за гроші щось цінне — мабуть не цінує сам те, чим володіє, або не вірить Богу!

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України