ЗОЛОТІ закони залучення грошей у ваше життя

Є старий анекдот, який мені дуже подобається. Стара графиня, онучка декабриста почула шум у дворі будинку і послала покоївку дізнатися про те, що відбувається на вулиці.

“Там революція,” — сказала покоївка повернувшись.

“Як цікаво, — вигукнула графиня, — адже і мій дідусь хотів зробити революцію! А чого хочуть ці революціонери!”

“Вони хочуть, щоб не було багатих!”

“Як шкода, — застогнала графиня, — а мій дідусь так хотів щоб не було бідних…!”

Бажання написати цю статтю виникло після того, як мій досвідчений ноутбук, куплений на гроші, подаровані давнім другом-фінансистом начисто відмовився знаходити “вайфай” в готелі Санкт-Петербурга. Ніякого розумного пояснення не було. Оскільки “вайфай” не перебував навіть біля стійки рецепшен, на якій був встановлений роутер.

Зате, коли ноутбук був встановлений на робочий стіл у кабінеті, в готельному номері, з окремим кабінетом — “вайфай” знайшовся відразу і автоматично. Спасибі одному-фінансисту. Його гроші вчать мене жити багато років.

ЗОЛОТЫЕ законы привлечения денег в вашу жизнь

Кадр з фільму «Собаче серце»

Теун Марез якось написавши: «житло — відображає світогляд людини». В моїй картини світу, якщо людина живе в одній кімнаті, в ній же приймає гостей, у ній працює — це дитяча кімната. Якщо гостей приймають на кухні, то судячи по всьому — ця людина куховарка. Це ні погано, ні добре.

Просто житло відображає світогляд. Звичайно, можна згадати ще ченців. Я розмовляв з настоятелем одного з монастирів: «Чернеча келія — ця могила, — сказав настоятель, — в ній не повинно бути нічого зайвого. Житло відображає світогляд«.

Я не люблю літаків, у яких немає бізнес-класу. І не важливо, що я лечу в економ. Але я розумію, що вони заплатили за свій комфорт і оплатили заодно і мою безпеку. Спасибі їм!

Думаю, прикладів досить. Я пам’ятаю, колись оголошення з турагенства: “Якщо ви попросите знижку в три відсотки ми перестанемо пропонувати Вам каву, п’ять відсотків — ми перестанемо для Вас посміхатися, в сім відсотків, ми зменшимо офіс і приберемо крісла, в десять відсотків — ми залишимо одного співробітника, а інших звільнимо, і у нас виникне чергу, в дванадцять відсотків — ми закриємо офіс і почнемо працювати по інтернету. І нарешті, якщо ви хочете знижку на п’ятнадцять відсотків — робіть самі нашу роботу!”

Гроші — це кров суспільства. Ті органи, в які притікає мало крові починають гірше працювати і врешті відмирають. Притікає занадто багато — відбувається крововилив та орган псується.

Економні прагнуть перетиснути судини суспільства замість того, щоб розібратися в тому, для чого вони самі не сміють вийти з дитячої кімнати і завести в своєму будинку робочий кабінет, для того щоб почати щось робити, крім того, щоб грати і спати. Тим хто вибирає економний шлях — для чого стирчати в дитячій кімнаті. Вже краще відразу в келію-могилу, як воліють робити більш чесні ченці.
ЗОЛОТЫЕ законы привлечения денег в вашу жизнь Кадр з фільму «Собаче серце»

Той, хто хоче заплатити мало, а отримати багато — або не цінує те, що збирається отримати, або свідомо прагне обдурити, порушивши принципи енергообміну. Той, хто віддає за гроші щось цінне — мабуть не цінує сам те, чим володіє, або не вірить Богу!

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh