Війна РФ проти України

Знищення “Тор-М2” дроном-камікадзе: як “аналоговнєт” ЗРК потерпає від у сотні разів дешевшої зброї. Відео

Спецпризначенці СБУ ефективно використовують дрони-камікадзе проти російської зброї

Джерело : Defence Express  та СБУ

Служба безпеки України оприлюднила чергове відео роботи своїх спецпризначенців Центру спецоперацій “А”, в якому бійці СБУ полюють за зброєю російського окупаційного війська із використанням дронів камікадзе.

Так, у черговому епізоді спецпризначенці уразили російську РСЗВ БМ-21 “Град”, а також, що найцікавіше – зенітний ракетний комплекс “Тор-М2”, який мав би знищувати ті самі безпілотні літальні апарати на “середніх, малих та гранично малих висотах” на дальності до 12 км.

Причому, як відзначають у СБУ, цей ЗРК “Тор-М2” став вже четвертим комплексом, який було уражено спецпризначенцями лише за березень цього року, причому комплекси з оціночною вартістю у 25 млн доларів знищуються відносно недорогими безпілотниками RAM II українського виробництва.

Цинічне знищення "Тор-М2" дроном-камікадзе: як "аналоговнєт" ЗРК потерпає від у сотні разів дешевшої зброї

За секунду до ураження російського ЗРК “Тор-М2” дроном-камікадзе

Так, в одному з епізодів СБУ демонструвало ураження одразу двох ЗРК “Тор-М2, які були уражені дронами-камікадзе RAM II – ці комплекси окупанти застосовували на Запорізькому напрямку.

Але найцікавіший випадок зі знищенням російського ЗРК “Тор-М” відбувся ще раніше – тоді, як аналізував Defense Express, спецпризначенці СБУ застосували для ураження “Тор М2” та С-300ВМ таємничі дрони-камікадзе, і ми детально аналізували, що це могла бути за зброя.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України