Новини з Австрії

Через збори працівників в аеропорту Відня було скасовано 102 авіарейси

У вівторок пасажирів Austrian Airlines (AUA) знову очікують затримки та скасування рейсів.

Сьогодні вранці бортові екіпажі авіакомпанії проведуть збори співробітників. Достроково скасовано 102 рейси. Пасажири цих рейсів вже поінформовані та переброньовані. Про це повідомили в авіакомпанії. Здебільшого це стосується рейсів на близько- та середньомагістральних маршрутах. Скасовано один далекомагістральний рейс до Нью-Йорка, Чикаго та Монреалю.

Поточну інформацію про рейси можна знайти на веб-сайті аеропорту Відня або AUA.

Через високу інфляцію співробітники вимагають внесення поправок до колективного договору, укладеного у жовтні. Нещодавно AUA запропонувала в середньому на 12,3% більше за зарплату. У профспілці Vida відмовилися коментувати цю пропозицію. Ґюнтер Офнер, член правління аеропорту Відня та голова професійної групи авіації в Торговій палаті не дуже розуміє «не зовсім конструктивний» підхід профспілки Vida.

AUA почувається вже краще у фінансовому плані після коронавірусної кризи. Минулого року авіакомпанія досягла “чорного нуля”. Кредит, забезпечений державою, було погашено достроково. У 2022 році всі співробітники навіть отримали одноразову надбавку у розмірі 3000 євро. Змінні компоненти заробітної плати, тобто бонуси, будуть повторно активовані і для менеджерів компанії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України