Новини з Австрії

Знову гори сміття після чергового музичного фестивалю в Австрії, незважаючи на всі зусилля організаторів

Найбільший концерт сучасної музики цього літа, FM4 Frequency Festival 2019, закінчився, останні звуки музики стихли, в пам’яті учасників і глядачів залишилися спогади про бурхливий музичному видовище, але для організаторів залишився і сміття до самого горизонту, наскільки може бачити око. Територія FM4 Frequency Festival 2019 у Санкт-Пельтені на наступний день після закінчення нагадувала справжнє поле битви — незважаючи на всі зусилля організаторів. Напередодні вони намагалися мотивувати глядачів переосмислити свою поведінку і залишити чистою майданчик після свята. Для цього було оголошено, що на кожного, хто зможе показати свою палатку при виїзді, буде посаджено дерево тут же на місці.

За підсумками ініціативи гай не з’явився, як можна побачити з фотографій. А ось гора пляшок, банок, порваних наметів, пластику і сумні залишки дивана гірчичного кольору і всякий інший непотріб видно всюди, куди тільки можна кинути погляд.

Опять горы мусора после очередного музыкального фестиваля, несмотря на все усилия организаторов

На додаток до сміттєвих горах фестиваль також був затьмарений інцидентами в ніч на неділю — кілька наметів були розрізані і підпалено, а два передбачуваних злодія спіймано на гарячому поліцією.

За матеріалами: krone.at
Фото: krone.at

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України