Авторські статті

Зникнення на 24 години: новий небезпечний флешмоб серед підлітків

Исчезновение на 24 часа: новый опасный флешмоб среди подростков

В Україні набірає обертів новий челлендж серед підлітків “Зникнення на 24 години”. Головна суть цього дійства – підліток повинен піти з дому, нікого не попередивши, а повернутися додому може тільки через добу.

Про це повідомляє дніпрянка Тетяна Лупова на своїй сторінці в Facebook.

– Виявляється, флешмоб “Зникнення на 24 години” не така вже й жарт. Ініціативні групи, які займалися пошуком зниклої дівчинки в Дніпрі, попереджають, що “Зникнення на 24 години” набірає популярності серед підлітків. Ця екстремальна розвага поширюється через соцмережі. Суть полягає в тому, що підліток повинен піти з дому і не оголошуватися протягом доби.

Перші випадки зникнення дітей були зареєстровані в Київській області. Там, з різницею в три дні, “зникли” двоє хлопчиків. Через добу після того, що сталося і одного, і іншого знайшли. Нічого кримінального не сталося.

Простежити, де ховається неповнолітній практично неможливо, а також дуже доладно з’єднання з’ясувати, чи дійсно пропав підліток, або так грається. Фахівці настійно радять батькам поговорити з підростаючими дітьми і пояснити всю небезпеку такої забави. Іншого способу боротьби з модним екстремальною розвагою неповнолітніх поки не придумали, – попереджають правоохоронці, – пише стурбована дніпрянка.

Довідка: “Зникнення на 24 години” – молодіжний екстремальний флешмоб, який передається в соціальних мережах. Вперше був помічений в Росії, де зникли, а після повернулися близько 5 дітей. Вони пояснили це новини “грою”. Пізніше в Київській області також двоє підлітків пішли з дому, повернувшись через добу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.