Новини з Австрії

Зниклий під Зальцбургом в середу планер знайдений на висоті 2 100 метрів: пілот загинув при катастрофі

Дводенна пошукова операція в Рідингтале (Лунгау) з приводу зниклого в середу планера завершена. Літак врізався в гору, пілот загинув. Причина аварії досі неясна.

Моторний планер стартував у середу вранці в Херршінге до південно-заходу від Мюнхена. Німецький пілот летів в Зальцбург через Розенхайм, де в середу вдень зв’язок перервався. У четвер і п’ ятницю була розпочата масштабна пошукова операція вздовж головного альпійського хребта в Лунгау, Понгау, а також в Карінтії — з вертольота, загонами альпійської поліції із Зальцбурга і Карінтії і гірських рятувальників з Понгау і Лунгау.

Точна радіолокація в Альпах неможлива, тому що літаки в горах нижче 2000 метрів над рівнем моря часто не виявляються радарами. Є також багато радіо тіней. Практично повна передача даних доступна тільки в альпійській місцевості на висоті близько 3000 метрів. Але пошукові групи знайшли те, що шукали у пятницю близько 2711-метрової вершини Вайсек. Під час пошукового польоту вертолітна команда в 12:30 виявила місце падіння планера на висоті близько 2100 метрів над рівнем моря в крутій місцевості.

Причина аварії поки невідома. За розпорядженням влади проводитися розтин пілота.

За матеріалами:https://salzburg.orf.at/
Фото: © Elmar Gubisch

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України