Авторські статтіПодорожіФотогалерея

Знайомство з Індією у фотографіях

Индия в первый раз: маршрут для идеального знакомства

Тут буде все: славна і древня історія, пишні палаци, гори і пустелі, базари і продуктові крамниці, барвисті свята і колоритні церемонії, щирі і цікаві люди, гостра їжа, екзотичні фрукти.

Очевидно, що за тиждень-два все про Індію не дізнаєшся, для цього потрібні місяці (а то й роки), але якщо все ж випала можливість ненадовго відправитися в цю чудову казкову країну, пропонуємо вам варіант ідеального першого знайомства з Індією!

Золотий трикутник

Це класичний туристичний маршрут, який включає в себе відвідування Делі-Джайпур-Агрі, а також міст, розташованих між ними.

Индия в первый раз: маршрут для идеального знакомства

Вони знаходяться відносно близько один до іншого, що є гарним варіантом першого відвідування Індії і знайомства з культурою та особливостями.

Нью-Делі (1-2 день)

Столиця Індії — величезний мегаполіс. Багато мандрівників навмисно уникають це місто. Але якщо заздалегідь продумати маршрут, можна відвідати багато чудових місць.

Индия в первый раз: маршрут для идеального знакомства

Визначні пам’ятки столиці розкидані по всьому місту, для початку варто відвідати Кутб-Мінар, Храм Лотоса, мавзолей Хумаюна, Червоний форт, Ворота Індії, один з міських ринків (наприклад, Мейн базар або Чандні-Чоук) — денна програма готова!

Крім того, в Делі є близько 20 парків і садів, кожен зі своєю родзинкою, де можна прогулятися в спекотні дні і відпочити в тіні дерев — Лоді Гарден, Роуз Гарден, Міленіум парк.

Якщо ви хотіли б відвідати Тибет, але часу їхати на північ Індії немає, в Делі можна доторкнутися до тибетської культури в районі Wanju Ка Тілла — це тибетський квартал, де ви не побачите індусів, а всюди будуть ходити тільки тибетці і буддійські ченці. Тут можна відвідати буддійські храми, спробувати тибетські момо і купити квиток в Маклеод-Ганджа — резиденцію уряду Тибету у вигнанні.

У Делі суперсучасне метро, тому найбільш зручним способом пересуватися по місту на довгі відстані буде саме метрополітен.

Столиця Індії стане гарним пунктом для акліматизації і знайомства з індійським менталітетом і особливостями культури.

Агра (2-3 день)

Обов’язковим пунктом першого відвідування Індії має стати місто Агра, в якому знаходиться, мабуть, найвідоміша пам’ятка Індії — Тадж-Махал. Без перебільшення, це перлина зодческого мистецтва Індійського півострова! Для багатьох туристів саме відвідування Тадж-Махала є головною причиною приїзду до Індії. Але було б помилковим вважати, що тільки цей об’єкт прикрашає «корону» Агрі. Форт Агри, мечеть Джама Масджид, мавзолей Акбара Великого, мавзолей Ітімад-Уд-Даул — ось неповний список найкрасивіших і дивовижних об’єктів в Агре і околицях. Квиток в Тадж-Махал дає можливість відвідати всі об’єкти, що значаться на квитку.

Индия в первый раз: маршрут для идеального знакомства

З Агрі можна потрапити майже в усі важливі міста за маршрутом, а поїздка ж/д Делі здасться легкою прогулянкою, так як між цими містами курсує велика кількість поїздів/автобусів, а умови залежать від фінансових можливостей.

Джайпур (4-5 день)

Джайпур є одним з найбільших міст в штаті Раджастхан. Воно може похвалитися безліччю стародавніх пам’яток, які припадуть до душі і любителям історії, і любителям селфі!

Серед найбільш важливих і цікавих об’єктів в Джайпурі — палаци Хава-Махал, Джал-Махал, Амбер, Джейгар Форт, храми Бірла Мандір, Говінд Дів Джі, обсерваторія.

Индия в первый раз: маршрут для идеального знакомства

В місті є великий кінотеатр Радж Мандір, де можна подивитися справжнє кіно, фільми будуть на хінді, але зрозуміти їх зміст не складе труднощів!

Крім того, саме в штаті Раджастхан знаходиться справжня пустеля, тому, якщо ви ніколи не бачили «дорослу» пустелю, можна відвідати її саме тут.

 

Амрітсар (5-6 день)

Цікаве місто, даремно обділене увагою багатьох мандрівників. Знамените своїм Золотим храмом — головною святинею сикхів. Він дійсно покритий золотом, а територія храмового комплексу — мармуром.

Индия в первый раз: маршрут для идеального знакомства

Щоб відвідати храм, треба босоніж пройти відстань близько 300 метрів і надіти на голову хустку.

Поряд з Амрітсаром знаходиться єдиний індійсько-пакистанський пропускний пункт, через який можна в’їхати і виїхати з країни. Більше того, кожен день тут проходить церемонія закриття кордону, подивитися яку з’їжджаються сотні індійців і деякі іноземні туристи. Церемонія нагадує змагання, де обидві сторони хочуть показати свою перевагу в танцях, співі, проході маршем. Дуже самобутнє культурне явище, яке просто необхідно побачити, якщо ви перебуваєте в Амрітсарі.

В декількох годинах від Амрітсар починаються Гімалаї. І якщо у вас в запасі є кілька зайвих днів, можна насолодитися гірськими краєвидами та подихати чистим повітрям!

Индия в первый раз: маршрут для идеального знакомства

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України