Авторські статтіНовини

Глава УГКЦ привітав Мойсея Фішбейна з 70-літтям

Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав надіслав листа-привітання Мойсею Абрамовичу Фішбейну, члену Українського центру Міжнародного ПЕН-клубу та Національної спілки письменників України, лауреату відзнаки блаженного Омеляна Ковча з нагоди славного ювілею – 70-річчя з дня народження.

«Цей ювілей, – мовиться у привітанні Глави Церкви, – Ви святкуєте в колі вдячних людей, володіючи чималим творчим здобутком, який сміливо можна розкласти не на одне людське життя. Ваш доробок став вагомим внеском до золотого фонду національної літератури. Поет, який у своїх творах оспівує свободу людського духу, перекладач зі світовим ім’ям, громадський діяч, котрий завжди посідає чітку позицію та сміливо говорить про хиби суспільного життя задля його оздоровлення… Це далеко не повний перелік Ваших заслуг».

Предстоятель відзначив, що Церква високо оцінює титанічну працю ювіляра в обороні української літератури, культури та мови.

«Дякуємо Вам, що відгукуєтеся на суспільні ініціативи нашої Церкви та виявляєте велику повагу до особи нашого попередника – митрополита Андрея (Шептицького)», – наголосив Глава УГКЦ.

«У цьому короткому привітанні, – пише Блаженніший Святослав, – важко перелічити усі Ваші здобутки та добрі діла і скласти за них належну подяку. Тому віддаємо це в руки милосердного Бога, який єдиний пам’ятає вік кожного та винагороджує нас пребагатими своїми дарами. Нехай наша вдячність буде визнанням Вашої успішної діяльності та наснагою до нових звершень. Нехай вони завжди будуть для блага та слави нашого народу».

«Прийміть мої щирі побажання щедрих і многих років життя, сповнених Божим Миром!», – побажав Глава УГКЦ Мойсею Фішбейну.

Джерело: Департамент інформації УГКЦ

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України