Новини з Австрії

Знайдене в Австрії у Дунаї тіло дитини є кримінальною загадкою – поліція оголосила винагорорду за допомогу в розслідуванні злочину

Нагорода в 10 000 євро -

Таємницю жахливої знахідки в Дунаї поблизу німецько-австрійського кордону у травні цього року досі не розкрито. Жодних відомостей про особу дитини, тіло якої було виявлено плаваючим у поліетиленовому пакеті в Дунаї приблизно за 180 кілометрів нагору за течією від Пассау біля кордону з Верхньою Австрією, поки що немає.

Початкові висновки поліції показали, що він уже був мертвий протягом деякого часу, перш ніж його знайшли. Відразу було розпочато розслідування передбачуваного злочину, але поки що безуспішно. Досі не встановлено особу дитини. З початку грудня, після кількох місяців розслідування, слідчі все частіше звертаються до громадськості у пошуках нових доказів. Поліція запропонувала винагороду у розмірі 10 000 євро за інформацію, яка допоможе розкрити цю справу.

«У даному випадку ми маємо лише тіло дитини як єдину слідчу зачіпку. У всіх інших розслідуваннях вбивств я міг опитати сусідів, зафіксувати сліди на місці злочину тощо. Нічого подібного в цьому випадку не може бути», — каже головний слідчий Сільке Поллер в інтерв’ю.

Слідство покладає великі надії на експертний висновок, який має визначити походження дитини. Також проводиться аналіз того, що хлопчик їв останній раз. Оскільки течія Дунаю змила більшу частину доказів, а тіло пролежало у воді деякий час, всі ці дії зайняли більше часу, ніж зазвичай.

Поки що відомо лише те, що хлопчику було від трьох до семи років, зріст близько 110 см і вага близько 15 кілограмів. У нього блакитні очі, світла шкіра і темне волосся від світло-русявого до каштанового. Найважливішою деталлю і, можливо, також гарячою зачіпкою є бетонний блок розміром 40 на 20 сантиметрів, який повинен був утримувати загорнуте тіло на дні річки. Це плитка Natura Vigo Terra від компанії Diephaus. Цей камінь може спричинити слідчих на місце злочину.

Поллер: «Ми продовжуватимемо займатися цією справою, тому що наша мета — дізнатися ім’я цієї дитини та з’ясувати її долю».

За матеріалами: https://www.heute.at/
Фото: istock / Kriminalpolizei Ingolstadt

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України