Автоновини

Електричний будинок на колесах на базі електровантажівки Tesla Semi зможе подолати 1000 км на одному заряді

Ідея повністю електричного автодіму, що працює на сонячних батареях, надзвичайно приваблива для багатьох людей. Протягом дня ви їдете без шкідливих викидів і можете живити свій будинок від того самого акумулятора, який рухає вас. Завдяки сонячній енергії ви повністю відключаєтеся від мережі.

Є кілька проектів електричних будинків на колесах, які прагнуть надати клієнтам такий досвід, але більшість із них все ще перебувають на стадії концепції або мають дуже обмежений асортимент. Але Tesla Semi може стати цікавою платформою для електричного автобудинку.

Команда Jowua, виробник аксесуарів для інтер’єру, представила свій варіант будинку на колесах, ґрунтуючись на серійній версії електровантажівки Tesla Semi.

Электрический дом на колесах, на базе электрогрузовика Tesla Semi, сможет преодолеть 1000 км на одном заряде

Основна проблема з більшістю проектів електричних автобудинків у тому, що вони мають обмежений запас ходу. Наприклад, Winnebago побудувала свій повнорозмірний електричний будинок на колесах, але його запас ходу складає всього 201 км.

З оприлюдненням серійної версії Tesla підтвердила, що Tesla Semi має акумуляторну батарею потужністю приблизно 900 кВтг і може проїхати понад 804 км з повним навантаженням у 37 тонн.

Tesla Semi зможе досягти ще більшого запасу ходу як автобудинок, оскільки він буде легшим. Деякі з найважчих автобудинків рідко важать понад 20 тонн. Tesla Semi важче, ніж більшість вантажівок класу 8, але має бути спосіб побудувати автобудинок на платформі та утримати вагу менше 25 тонн, що має призвести до підвищення ефективності.

Ви зможете проїхати більше 1000 км за один день в автобудинку Tesla Semi без заряджання, а потім зарядити його за ніч. Але реалізація цього проекту вимагатиме співпраці з боку Tesla.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України