Авторські статтіТехно

Знайдений в Сибіру динозавр належав до невідомого раніше виду

Команда палеонтологів з Томська і Санкт-Петербурга після дослідження залишків динозавра, знайдених в Кемеровській області, прийшла до висновку, що тварина належить до виду, раніше невідомому людям. Про це розказала прес-служба Томського державного університету.

 

Розкопки останків велися з 1995 по 2011 роки, знахідка була виявлена поблизу населеного пункту Шестаково в Кемеровській області. Кістки були укладені у піщаник, тому на їх вилучення пішло так багато років. Ще під час розкопу було виявлено, що динозавр був дуже великим і травоїдним.

Тепер стало відомо, що вчені відкрили новий таксон, що належить сімейству титанозаврид (травоїдні чотириногі динозаври). В ході дослідження палеонтологи виявили значні відмінності в будові організму, раніше не відомі науці.

Знайдене тварина мешкала в ранньому крейдяному періоді (приблизно 100 млн років тому). Його віднесли до подотряду зауропод і до нового виду, який незабаром отримає свою назву. Динозавр сягав 20 метрів в довжину і важив близько 50 тонн.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

twenty − fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.