Авторські статтіТехно

Вчені: Нерівність доходу в сім’ї стимулює небажання заводити дітей

Нерівність доходу в сім’ї стимулює її членів на відсутність бажання заводити дітей. Про це повідомили вчені з Університету Джона Хопкінса.

За словами фахівців, нерівність доходів у період до шлюбу також стимулює пару не поспішати створювати сім’я ю і народжувати дітей. Вчені зазначають, що причиною даної тенденції є психологічні фактори. Найважливішим з них варто вважати відсутність впевненості в майбутньому, так як сім’я і діти призводять до великих фінансових витрат, які можуть виявитися недоступними.

Відсутність бажання заводити сім’ю впливає з добробуту батьків. Багато чоловіків бояться того, що дружини будуть мати більшу кількість доходу. Дана гіпотеза стосується і батьків пари. Представники сильної статі обурюються через те, що батько і мати їх мають великий дохід і можуть забезпечуваті свою доньку без їх втручання.

В суспільстві побутує думка, що народження дитини до шлюбу є ознакою не благополуччя майбутньої сім’ї. У зв’язку з цим, молоді парі часто побоюються робити такий серйозний крок, починаючи вірити, що у них не вийде утримувати самих себе і малюка через нестабільний і нерівний дохід. За словами фахівців, подібна думка найчастіше побутує серед молодих і амбітних пар. У більш пізньому віці чоловіки і жінки ставляться до цього питання більш спокійно.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

twenty − thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.