Вчені: Нерівність доходу в сім’ї стимулює небажання заводити дітей

Нерівність доходу в сім’ї стимулює її членів на відсутність бажання заводити дітей. Про це повідомили вчені з Університету Джона Хопкінса.

За словами фахівців, нерівність доходів у період до шлюбу також стимулює пару не поспішати створювати сім’я ю і народжувати дітей. Вчені зазначають, що причиною даної тенденції є психологічні фактори. Найважливішим з них варто вважати відсутність впевненості в майбутньому, так як сім’я і діти призводять до великих фінансових витрат, які можуть виявитися недоступними.

Відсутність бажання заводити сім’ю впливає з добробуту батьків. Багато чоловіків бояться того, що дружини будуть мати більшу кількість доходу. Дана гіпотеза стосується і батьків пари. Представники сильної статі обурюються через те, що батько і мати їх мають великий дохід і можуть забезпечуваті свою доньку без їх втручання.

В суспільстві побутує думка, що народження дитини до шлюбу є ознакою не благополуччя майбутньої сім’ї. У зв’язку з цим, молоді парі часто побоюються робити такий серйозний крок, починаючи вірити, що у них не вийде утримувати самих себе і малюка через нестабільний і нерівний дохід. За словами фахівців, подібна думка найчастіше побутує серед молодих і амбітних пар. У більш пізньому віці чоловіки і жінки ставляться до цього питання більш спокійно.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh