Знайдено гени, які відповідають за інтелект

Генетики з Королівського коледжу в Лондоні відкрили дві мережі генів, з регулюванням яких пов’язані розумові здібності людини. Результати своїх досліджень автори опублікували в журналі Nature Neuroscience, а коротко про них повідомляється на сайті газети The Guardian.

Вчені виявили дві мережі — M1 і M3, містять приблизно тисячу і сто генів відповідно. Вони відіграють важливу роль в появі і розвитку таких захворювань, як епілепсія, шизофренія та аутизм. Поки вчені остаточно не пояснили функції кожного з генів.

У своєму дослідженні генетики проаналізували стан головного мозку пацієнтів, які перенесли нейрохірургічні втручання при епілепсії. Фахівці простерігали за станом генів цих людей і порівняли їх з такими у здорових.

«Ми використовували комп’ютерний аналіз для виявлення генів у людському мозку, які надають спільний вплив на наші пізнавальні здібності, пов’язані з спогадами або розумними рішеннями, коли людина стикається з великими обсягами складної інформації», — розповів співавтор дослідження Майкл Джонсон.

Лента.ру

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh