Авторські статтіТехно

Знайдено гени, які відповідають за інтелект

Генетики з Королівського коледжу в Лондоні відкрили дві мережі генів, з регулюванням яких пов’язані розумові здібності людини. Результати своїх досліджень автори опублікували в журналі Nature Neuroscience, а коротко про них повідомляється на сайті газети The Guardian.

Вчені виявили дві мережі — M1 і M3, містять приблизно тисячу і сто генів відповідно. Вони відіграють важливу роль в появі і розвитку таких захворювань, як епілепсія, шизофренія та аутизм. Поки вчені остаточно не пояснили функції кожного з генів.

У своєму дослідженні генетики проаналізували стан головного мозку пацієнтів, які перенесли нейрохірургічні втручання при епілепсії. Фахівці простерігали за станом генів цих людей і порівняли їх з такими у здорових.

«Ми використовували комп’ютерний аналіз для виявлення генів у людському мозку, які надають спільний вплив на наші пізнавальні здібності, пов’язані з спогадами або розумними рішеннями, коли людина стикається з великими обсягами складної інформації», — розповів співавтор дослідження Майкл Джонсон.

Лента.ру

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.