Авторські статтіНовини

Знайдені докази реальності біблійної історії про царя Єзикія

Під час археологічних робіт в стародавньому храмі в Ізраїлі, вік якого сягає більш ніж 2800 років, був виявлений вкрай незвичайний камінь, який за своєю формою нагадує унітаз. Знахідка може послужити доказом давньої історії про царя Єзекія. Принаймні, такої думки дотримуються археологи з Управління по контролю за старожитностями Ізраїлю.

Варто зауважити, що Єзекія був одним з найбільш видатних царів тогочасної Іудеї. Прославився він, в першу чергу, релігійною реформою, яка була проведена ще у VIII столітті до нашої ери. Він зміг повністю викорінити язичницьке ідолопоклонство. Переказ свідчить, що батько Єзекії все своє життя провів, як безбожник, тому під час його правління процвітало язичництво.

Як тільки Єзекія зійшов на трон він наказав усіма можливими методами викорінити віру в язичницькі ідоли, а також знищити всю пов’язану з цим атрибутику.

Згідно Книзі Царів, правитель прибравши святилища на височині, розгромив священні камені і зрубав стовпи Ашери.
Вчені запевняють, що кам’яний унітаз, був знайдений в одній з кімнат стародавнього міста Тель-Лахіш, ворота якого служили храмом. Установка тут туалету стала символічним актом для наруги над святинею.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України