Здоров'я

Зміна кольору татуювання може розповісти про стан здоров’я людини

Тату можуть створювати проблеми зі здоров ям, але незабаром за ним можна буде запобігти діабету, хвороби печінки та іншим захворюванням

В останні десятки років татуювання стали популярні, але іноді вони можуть викликати проблеми зі здоров ям. Експерти кажуть, що незабаром за ним можна буде запобігати деяким захворюванням. Для цього потрібно буде замість звичайного чорнила вводити під шкіру спеціальні хімічні індикатори. Вони зможуть реагувати на зміну рівня водневого показника pH, цукру в крові або білка. Поки такий метод протестували на свинячий шкірі. Останнім часом західні дослідники створили датчики, які показують зміни в організмі. Вони створені у вигляді пластирів. Однак фахівці з Мюнхена змогли розробити не просто сенсорні датчики, які приклеюються на шкіру. Для цього експерти розробили спеціальні фарбувальні індикатори, які і необхідно вводити під шкіру замість звичайного чорнила. Це нововведення може змінювати колір залежно від змін параметрів, за які вони відповідають і фіксують.

Зараз відомо, що вченим вдалося впровадити лише три такі індикатора – сенсор pH від метилового червоного, бромтимолового синього і фенолфталеїну перетворюється з жовтого на червоний. Це відбувається, коли водневий показник крові переходити в лужне середовище. Датчик цукру від ферментів глюкозооксидази і пероксидази з жовтого стає темно-зеленим. І останній індикатор стає зеленим, реагуючи на зниження білка альбуміну, і може свідчити про проблеми з печінкою і нирками.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

twenty − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.