Економіка

Змінено порядок виплат українцям: що потрібно знати

Уряд постановою №1195 жовтня оновив порядок виплати одноразової грошової допомоги мешканцям деокупованих територій та цивільному населенню, яке евакуюється із населених пунктів, розташованих у районах проведення бойових дій у безпечні райони.

Про це повідомляє «Юридичний радник для ВПО».

Наразі виплати коштів в обох випадках здійснюватиме АТ «Укрпошта» протягом 5 робочих днів.

При цьому про надання грошової допомоги попереджатимуть за 2 дні до початку її виплати із зазначенням адреси надання та заходів безпеки.

 Изменен порядок выплат украинцам: что нужно знать

Отримати матеріальну допомогу при евакуації, як і допомогу мешканцям деокупованих територій, зможуть лише особи, які не зареєстровані та не були зареєстровані як внутрішньо переміщені особи.

Для отримання коштів мешканцям деокупованих територій та цивільному населенню, що евакуюється, необхідно буде надати працівникові АТ «Укрпошта»:  документ, що засвідчує особу, або документ у додатку «Дія»; РНОКПП (ідентифікаційний код), крім фізичних осіб, які за своїми релігійними переконаннями відмовляються від прийняття РНОКПП та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган та мають відмітку в паспорті; документ, що підтверджує інвалідність; свідоцтво про народження дитини, зокрема у додатку «Дія».

За відсутності таких документів у виплатній відомості будуть вказуватися дані документів двох осіб, які можуть підтвердити особу, яка отримує допомогу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України