Війна РФ проти України

“Тони пального течуть Дніпром у бік заповідної зони”: окупанти створили екологічну загрозу

Ситуація на південнобузькому напрямку залишається досить напруженою, але контрольованою. Противник продовжує вести оборону дії та намагається утримати зайняті рубежі, проводить інженерно-фортифікаційне обладнання позицій на лівому березі Дніпра та змушує мешканців навколишніх населених пунктів залишити місця свого проживання на правому. При цьому продовжує обмежувати використання плавзасобів та доступ до берега, інформує ОК “Південь”.

У повідомленні йдеться, що в результаті варварської стратегії масованих підривів плавзасобів і суден, що знаходяться біля пристаней та причалів Дніпра та приток, окупанти створили екологічну загрозу. Тони пального, які випливають із пошкоджених суден, зараз прямують за течією у дельту Дніпра, у бік заповідної зони Національного природного парку “Нижньодніпровський”.

Крім того, російські війська не припиняють використовувати тактику “живого щита” шляхом розміщення підрозділів в установах соціальної інфраструктури, густонаселених житлових районах, приватних дворах та будинках.

Варто зазначити, що за інформацією Генштабу ЗСУ, за добу українські захисники ліквідували 840 загарбників та 28 бронемашин. Всього з початку війни в Україні російська армія втратила 74840 осіб особового складу.

 "Тоны горючего текут по Днепру в сторону заповедной зоны": оккупанты создали экологическую угрозу

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України