Техно

Зміна орбіт, стрибки полюсів, розпад кілець Сатурна: «Паралельність» Нібіру запустила розпад реальності – експерти

Планета Х зламала космічні годинники. Вона «заразила» наш всесвіт дзеркально-протилежними законам фізики, діючими у паралельній всесвіту, які повернули годину назад.

Процес деградації Сонячної системи вже запущений. Вчені NASA визнали, що кільця Сатурна поступово руйнуються і через деякий час вони залишаться тільки на фотографіях та в пам’яті людей.

Згідно з розрахунками астрофізиків, кільця Сатурна не з’єднання явилися в процесі формування планети, а набагато пізніше. Аналіз даних зондів Voyager 1 і 2, і Cassini вказує на те, що розпад кілець Сатурна відбувається з максимально можливою швидкістю. Смороду «вбираються» в газові планету через гравітаційних процесів і магнітного поля. Всього за 30 хвилин цими уламками можна наповнити цілий олімпійський басейн, а є ще екваторіальні області, де процес йде в три рази швидше.

Так відбувається з-за особливостей будови шматочків. Це лід, який потрапляє в атмосферу Сатурна і вивільняє електрично заряджені іони.

Смена орбит, скачки полюсов, распад колец Сатурна: «Параллельность» Нибиру запустила распад реальности - эксперты

За весь час спостереження та вивчення однієї з найбільших і найкрасивіших планет Сонячної системи таке вчені помітили вперше. Цю «неуважність» дослідників уфології вже знайшли пояснення. Нібіру зламала еволюцію Сонячної системи. Це вже очевидний факт для любителів конспірології.

Група експертів вважає, що Нібіру була за межами видимості до недавнього часу не із-за того, що знаходилася за Сонцем, а тому що це тіло з паралельної всесвіту, і ми просто не можемо і неповинні її бачити . Вона потрапила в нашу Сонячну систему через зіткнення двох просторово-часових континуумом, але їй тут не місце.

Смена орбит, скачки полюсов, распад колец Сатурна: «Параллельность» Нибиру запустила распад реальности - эксперты

В паралельної реальності, цілком очевидно, діють протилежні нашим закони фізики і еволюції. Там, наприклад, зовсім інші енергетичні поля. Магніти не притягуються, а відштовхуються, полюси не стояти на місці, а постійно премещаются і саме вони забезпечують обертання Нібіру і так далі. Опинившись в чужій Сонячній системі, Нібіру намагається адаптуватися сама і адаптувати навколишню реальність. Це процес «акліматизації» вже накоїв чимало лиха на Землі.

Цунамі, виверження вулканів, урагани, пожежі, бузкові заходь, дивне виття на міських вулицях, землетруси і інші катаклізми почали відбуватися набагато частіше з появою загадкової Нібіру. Тепер відзначається, що поступово відбувається зміна орбіти всіх планет сонячної системи, стрибки магнітних полюсів, розпад кілець Сатурна. Сонячна система деградує, тому що «паралельність» Нібіру запустила розпад звичної реальності і намагається її підмінити свого, запевняють уфологи.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України