Політика

ЗМІ: сім’я нового глави НБУ повинна 1,2 млн грн за комуналку

ОСББ «Фундуклеївській», керуюча компанія житлового комплексу з Києва судиться з повними тезками новопризначеного глави НБУ Кирилом Євгеновичем Шевченко і його дружиною Юлією Миколаївною Шевченко через борги по комуналці на суму не менше 1,2 млн грн, повідомляє The Page з посиланням на дані реєстру судових рішень.

Шевченківський райсуд зобов’язав сім’ю Шевченко сплатити борг, Київський апеляційний суд рішення скасував, а зараз ОСББ дійшло вже до Верховного суду, де в травні було відкрито касаційне провадження. Згідно з наведеними виданням даними з сайту ОСББ, суд зобов’язав подружжя оплатити борги на 1,2 млн грн, також вони мають заборгованість за опалення на 33 тис. грн.

На сайті ОСББ повідомляється, що у боржників, сім’ї Шевченко, площа квартири 304,6 кв. м. У декларації нового глави НБУ зазначено що він разом з дружиною Юлією Миколаївною Шевченко володіє квартирою в Києві площею в 304,6 кв. м. Однак він проживає в іншому місці, в «домоволодінні» площею в 208,2 кв. м., яке належить якійсь Валентині Аліповій. За минулий рік екс-глава «Укргазбанку» задекларував 14,5 млн грн зарплати.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.