Зменшення кількості калорій покращує настрій, сон і секс

Зменшення кількості їжі покращує настрій, сон і статевий потяг у здорових людей. Про це розповіли вчені з Центру досліджень в Пеннінгтоні, штат Луїзіана.

Обмеження калорій є не тільки тим, що люди повинні робити при надмірній вазі або ожирінні. Дослідження показали, що скорочення споживання калорій може бути пов’язано з довголіттям, так як коли мишам дають менше їжі, це уповільнює ряд генетичних процесів старіння.

Тепер нове дослідження припускає, що здорові люди можуть отримати ряд переваг від того, що просто їдять менше, і не тільки з точки зору втрати ваги (хоча, звичайно ж, це може статися теж). Коли дієти 218 здорових дорослих спостерігалися протягом двох років, учасники, які були обмежені у їжі, мали значно кращі психологічні ефекти, порівняно з контрольною групою, яка їла все, що хотіла.

Учасниками були чоловіки і жінки у віці від 20 до 50 років, і всі малі індекс маси тіла (ІМТ) від 22 до 28. Одна група була випадковим чином розподілена, щоб зменшити споживання калорій на 25 відсотків, у той час як інша група не повинна була змінювати свого звичайного харчування. Два роки тому, група “обмежена в калоріях” розказала про поліпшення настрою і зниження напруженості, а також покращення загального стану здоров’я і статевого потягу.

Більш того, після одного року на новому харчовому режимі, вони повідомили, що у них покращилася якість сну. Вони також втратили вагу, скинувши майже 12 відсотків від маси тіла в кінці дослідження. На відміну від цього, у контрольній групі не спостерігалося майже ніякої зміни у вазі після двох років.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh