Авторські статтіНовини

Зменшення кількості калорій покращує настрій, сон і секс

Зменшення кількості їжі покращує настрій, сон і статевий потяг у здорових людей. Про це розповіли вчені з Центру досліджень в Пеннінгтоні, штат Луїзіана.

Обмеження калорій є не тільки тим, що люди повинні робити при надмірній вазі або ожирінні. Дослідження показали, що скорочення споживання калорій може бути пов’язано з довголіттям, так як коли мишам дають менше їжі, це уповільнює ряд генетичних процесів старіння.

Тепер нове дослідження припускає, що здорові люди можуть отримати ряд переваг від того, що просто їдять менше, і не тільки з точки зору втрати ваги (хоча, звичайно ж, це може статися теж). Коли дієти 218 здорових дорослих спостерігалися протягом двох років, учасники, які були обмежені у їжі, мали значно кращі психологічні ефекти, порівняно з контрольною групою, яка їла все, що хотіла.

Учасниками були чоловіки і жінки у віці від 20 до 50 років, і всі малі індекс маси тіла (ІМТ) від 22 до 28. Одна група була випадковим чином розподілена, щоб зменшити споживання калорій на 25 відсотків, у той час як інша група не повинна була змінювати свого звичайного харчування. Два роки тому, група “обмежена в калоріях” розказала про поліпшення настрою і зниження напруженості, а також покращення загального стану здоров’я і статевого потягу.

Більш того, після одного року на новому харчовому режимі, вони повідомили, що у них покращилася якість сну. Вони також втратили вагу, скинувши майже 12 відсотків від маси тіла в кінці дослідження. На відміну від цього, у контрольній групі не спостерігалося майже ніякої зміни у вазі після двох років.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України