Авторські статті

Зі столиці в зону АТО відправили броньоване “підкріплення”. Відео

  Керівництво столичної міліції передало додаткову, таку необхідну бронетехніку та озброєння бійцям батальйону «Золоті ворота». Зараз спецпідрозділ перебуває на сході України, де виконує бойові завдання.

Надзвичайно напружена ситуація в місті Щастя Луганської області: і вдень, і вночі лунають постріли бойовиків. Саме тому керівництво ГУМВС України в м. Києві прийняло рішення відправити туди броньовану розвідувально-дозорну машину (БРДМ-2) на допомогу бійцям батальйону спецпризначення міліції «Золоті ворота».

У реконструюванні та приведенні до бойової готовності цієї бронетехніки допомагали представники волонтерського руху та співробітники Київського бронетанкового заводу. На бойовій машині замінили двигуни, обладнали додатковими захисними екранами та встановили крупнокаліберні кулемети.

На урочистий захід відправлення броньованої техніки у зону АТО прибули керівники столичної міліції, представники волонтерського руху та бійці батальйону «Золоті ворота».
«Наше основне завдання – захистити Україну, зберегти її територію, і щоб всі бійці почували себе в безпеці. Я сподіваюся, що ця бронемашина збереже життя та здоров’я нашим бійцям», – наголосив начальник столичної міліції Олександр Терещук. Він подякував волонтерам за їхню допомогу і наполегливість під час відновлення техніки.

Начальник штабу батальйону «Золоті ворота» Сергій Свідерський також висловив слова подяки за неоціненний вклад та надану волонтерами допомогу. Він також відзначив, що бійці виконають усі завдання у зоні АТО з честю і гідністю.

Нагадаємо, що взимку представники волонтерського руху столиці допомогли відправити кілька БРДМ-2 та кулемети до зони АТО. Зараз ця техніка допомагає бійцям у районі населеного пункту Щастя. Також волонтери регулярно відправляють гуманітарний вантаж з консервами, фруктами, овочами, пальним та грошима для бійців, які знаходяться на передовій.

Відео: ВЗГ ГУМВС в місті Києві

Офіційний веб-сайт МВС

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України