Рада Європи й надалі допомагатиме в реформуванні МВС

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, перший заступник глави МВС Ека Згуладзе та заступник Міністра внутрішніх справ з питань європейської інтеграції Тігран Авакян зустрілися з делегацією Ради Європи на чолі з Директором з прав людини, Спеціальним представником Генерального секретаря Ради Європи в Україні Крістосом Джіакумопулосом.

Під час зустрічі сторони обговорили питання двосторонньої співпраці в напрямку реформування правоохоронного відомства, зокрема змін в законодавчій базі.

– Головна наша мета – перетворення правоохоронної системи пострадянська зразку на сучасний сервіс для населення. І суспільство, і сьогодення вимагає від нас активних кроків в цьому напрямку, – зазначив, заступник Міністра внутрішніх справ з питань європейської інтеграції Тігран Авакян.

Крім того, заступник міністра наголосив, що провідними компонентами в реформуванні правоохоронного відомства є децентралізація та демілітаризація органів внутрішніх справ. Саме вони допоможуть перетворити МВС на політичний орган управління, який буде координувати роботу нових центральних органів виконавчої влади: Національної поліції, Національної гвардії, Державної міграційної служби, Держаної прикордонної служби та Державної служби з надзвичайних ситуацій.
У свою чергу Крістос Джіакумопулос запропонував допомогу та рекомендації зі сторони Ради Європи в процесі пришвидшення нового законотворення для правоохоронної системи, а також тренінгові програми навчання для працівників Міністерства.
Прес-служба МВС України

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh