Авторські статті

Рада Європи й надалі допомагатиме в реформуванні МВС

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, перший заступник глави МВС Ека Згуладзе та заступник Міністра внутрішніх справ з питань європейської інтеграції Тігран Авакян зустрілися з делегацією Ради Європи на чолі з Директором з прав людини, Спеціальним представником Генерального секретаря Ради Європи в Україні Крістосом Джіакумопулосом.

Під час зустрічі сторони обговорили питання двосторонньої співпраці в напрямку реформування правоохоронного відомства, зокрема змін в законодавчій базі.

– Головна наша мета – перетворення правоохоронної системи пострадянська зразку на сучасний сервіс для населення. І суспільство, і сьогодення вимагає від нас активних кроків в цьому напрямку, – зазначив, заступник Міністра внутрішніх справ з питань європейської інтеграції Тігран Авакян.

Крім того, заступник міністра наголосив, що провідними компонентами в реформуванні правоохоронного відомства є децентралізація та демілітаризація органів внутрішніх справ. Саме вони допоможуть перетворити МВС на політичний орган управління, який буде координувати роботу нових центральних органів виконавчої влади: Національної поліції, Національної гвардії, Державної міграційної служби, Держаної прикордонної служби та Державної служби з надзвичайних ситуацій.
У свою чергу Крістос Джіакумопулос запропонував допомогу та рекомендації зі сторони Ради Європи в процесі пришвидшення нового законотворення для правоохоронної системи, а також тренінгові програми навчання для працівників Міністерства.
Прес-служба МВС України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України