Авторські статті

Зі сцени Майдану тільки що проголосили: ніяких перевиборів у грудні, Януковича негайно геть!

Перевибори в грудні – це великий плювок від опозиції всім тим, хто ціною життя стояв на майдані. Непотрібно так зраджувати свій народ.

Люди на Майдані стоять не просто за зміну прізвища президента, а за докорінні реформи, насамперед у силових структурах.

«Я дуже сподіваюся, що люди, які зараз стоять в центрі Києва не дадуть заговорити досягнення Майдану. Ми всі пам’ятаємо, що в 2004 році змінилися люди нагорі, але система залишилася незмінною. Я хочу вірити, що цього разу це не повториться», – підкреслив політолог.

Також, за його словами, люди прагнуть реформувати силові системи.

«Люди на Майдані не стоять тільки за те, щоб змінити прізвище і опозиційні лідери це розуміють. Вони йдуть до влади, щоб зробити зміни, насамперед у силових структурах. Хто виносив вироки активістам площі? Судді, прокурори – всім по 25-30 років. Проблема не в Пшонці, а в цих людях, які вже прогнили», – зазначив Гарань.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

27 коментарів

 1. Политики опять пытаются кинуть народ, все традиционно, Сеня выбил себе теплое местечко, Кличко тоже в стороне не останется, а Тягнибока как вседа кинут … ну и всех Майдановцев тоже…..

 2. Як може бути президентом вбивця? Негайно геть! Якщо опозиція на це погодиться, то і її геть!

 3. Януковича, Кличко, Яценюка, Тигнябка, Яроша и всех особо ушлых мудаков с майдана которые там стоят за бабки к стене и расстрелять. дабы подобная история не повторялась в нашей Украине! Вы так яро вините вора Януковича во всем, однако не забывайте с чьего толчка начали погибать люди! кто это все спровоцировал! запад столкнул лбами 2 части населения страны и сидит потирает руки, а вы вспоминаете о героях, нет в этой истории героев, есть виновники и пострадавшие и только.

 4. Дуже хочется Януковича геть ! І всіх геть хто зараз при цій владі. Одне тільки хочу запитати. Люди, зараз є структура і вона ще держить країну, щоб не було краху. Ще ніхнто не відміняв законів єкономіки і суспільства. Якщо зараз не буде Президента, не буде парламенту і не буде структури влади, то все рухне. Є чесні люди, але цього замало, бо багато мародерів і гнид, які скористаются, що нема вертикалі влади і почнется безлад. Рухне гривня, посиплются банки, позакриваются заводи Люди оп ять стануть жертвами революції. Янек награбував, так от нехай тепер і відробляе і стримує порядок під контрольно. А що ви пропонуєте, щоб його ГЕТЬ, а люду розгрібать,? Дак він одразу втече, а ми останемось зі всіма проблемами. Не в ньму питання. треба стримати свої ємоції. Ми перемогли, але, не треба далі все пломати, треба зберегти і з розумом роспорядитись завойованим, щом загиблі, та покалічені не були потім просто жертвами, щоб не було це впусту. Треба не просто скинути. Скинемо, аж бігом, але треба заставити [гав-гав] на умовах пользи для країни і народу. Охолодіть голову ! Хоч хочется просто глотку порвать йому і його банді. Не забувайте ще і те що половина України його пидтримувала (зараз ніхто не підтримує), але ТРЕБА РОБИТИ І ВІДБУДУВАТИ, а не просто розвалити. Будувати і сберегти , що маємо важче, але розумніше. СлАВА УКРАЇНІ І ГЕРОЯМ !

  1. Как не хотелось бы порвать эту тварь на куски, но вы правы: надо охладить головы и довести дело до конца!

 5. 10000% соглесен – автор прав – я лично не за опозицию стоял – я за свободу и демократию и против Януковича и его команды – так что не надо мне премьерства Яценюка или кого то ещё – не надо обмановать народ. . .

 6. За що гинув Український народ, цвіт нації ВИРОДКИ ви ходете домовлятися з ціею падалю сзеком ще на 10 місяцій його поноважень ВИ ЩО ЗГЛУЗДУ ЗЇХАЛИ

 7. Только одна может быть договорённость. Расстрел или повесить? Пусть выбирает. Договоримся

 8. Т Р И Б У Н А Л, бо буде суд людський. А це страшніше. ДОСТАЛИ!!! Годі терпіти!!! УКРАЇНО, вставай. Все тільки починається!!!

 9. Я горжусь украинским народом, который состоялся как украинская нация.
  Я горжусь тем, что я украинец.
  Но я не понимаю оппозицию, которая готова подписать соглашение с убийцей, на совести которго столько погибших.
  О какой договренности может идти речь?
  Вечная память героям, погибши 20 февраля 2014 года.

 10. Какой суд ? Какая тюрьма ? Расстрелять на сцене майдана – эту тварь и всех его ПиРдунов сраных !

 11. Лучшие юристы Украины должны подготовить заявление в международный трибунал Гааги о привлечении Януковича и Захарченко к уголовной ответственности за преступления против человечества!!! Их место в тюрьме, а не в правительстве.Оппозиция, не сдавайте народ, который жизни положил за свободу от диктатора!!!

 12. Я горжусь, що я українець, и світла память убієним героям майдану героям України.

 13. Янукович- самый кровавый диктатор современности!!! Он ни дня не должен оставаться при власти, он готов был кинуть армию против своего народа. Его место- за решеткой, а не в кресле президента!!!

 14. що підписувать? яка відставка? с ким і про що домовлятися? тільки суд!!! хай вибирає суд на майдані і …

 15. Бажаю бачити моево найкращево друга Виктара Федоровеча педвишенным на гелляку за ево вонючие яйцы (сам нюхал) или зрабить с ним Чаушеску

 16. СЕЙЧАС ИЛИ НИКОГДА!!! НИ ШАГУ НАЗАД!!! ПАЛАЧ НЕ ДОЛЖЕН НИ ДНЯ ОСТАВАТЬСЯ ПРИ ВЛАСТИ!!!

 17. Многие дончане высказываются против Януковича. Но многие боятся распроавы, как с немцами в 1945 году.

  1. І правильно [гав-гав] що бояться! Не скоро ми забудемо кого ви до влади привели і захищали цих вбивць! Наша помста буде страшною. Почнемо з верхівки влади але не забудемо і їх поплічників на місцях.

 18. Воно до грудня разом з мусорами по ложить ще більше громадян. Тьльки ГЕТЬ і негайно!!!!!

 19. Еще один (Гарань) к власти рвется. Сколько вас там таких “честных” безсеребрянников? И мест хлебных может не хватить

 20. І це правильно.. За двадцять років ми умудрились виростити ціле покоління молодих прокурорів, слідчих, чиновників, суддів які вступали в навчальні заклади та вчилися за хабарі. Йшли на роботу, щоби красти, брати хабарі, та за наш рахунок багатіли, плюючи на те законодавство, яке створили під себе. Навіть в частині наших мізерних прав створили систему кругової поруки під формулу: “Закон це гроші і його справедливість залежить від їх кількості”. І цю мерзоту просто так не витравити

 21. ЗЕКА ГЕИТЬ!!!!! ДЛЯ КОГО воно БУДЕ президентом ДЛЯ КУЧКИ МУСОРIВ!!!! ГЕТЬ СУКУ!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.