Зі сцени Майдану тільки що проголосили: ніяких перевиборів у грудні, Януковича негайно геть!

Перевибори в грудні – це великий плювок від опозиції всім тим, хто ціною життя стояв на майдані. Непотрібно так зраджувати свій народ.

Люди на Майдані стоять не просто за зміну прізвища президента, а за докорінні реформи, насамперед у силових структурах.

«Я дуже сподіваюся, що люди, які зараз стоять в центрі Києва не дадуть заговорити досягнення Майдану. Ми всі пам’ятаємо, що в 2004 році змінилися люди нагорі, але система залишилася незмінною. Я хочу вірити, що цього разу це не повториться», – підкреслив політолог.

Також, за його словами, люди прагнуть реформувати силові системи.

«Люди на Майдані не стоять тільки за те, щоб змінити прізвище і опозиційні лідери це розуміють. Вони йдуть до влади, щоб зробити зміни, насамперед у силових структурах. Хто виносив вироки активістам площі? Судді, прокурори – всім по 25-30 років. Проблема не в Пшонці, а в цих людях, які вже прогнили», – зазначив Гарань.

Comments

0 comments

27 коментарів

 1. Виталий

  Политики опять пытаются кинуть народ, все традиционно, Сеня выбил себе теплое местечко, Кличко тоже в стороне не останется, а Тягнибока как вседа кинут … ну и всех Майдановцев тоже…..

 2. Як може бути президентом вбивця? Негайно геть! Якщо опозиція на це погодиться, то і її геть!

 3. Януковича, Кличко, Яценюка, Тигнябка, Яроша и всех особо ушлых мудаков с майдана которые там стоят за бабки к стене и расстрелять. дабы подобная история не повторялась в нашей Украине! Вы так яро вините вора Януковича во всем, однако не забывайте с чьего толчка начали погибать люди! кто это все спровоцировал! запад столкнул лбами 2 части населения страны и сидит потирает руки, а вы вспоминаете о героях, нет в этой истории героев, есть виновники и пострадавшие и только.

 4. Віктор

  Дуже хочется Януковича геть ! І всіх геть хто зараз при цій владі. Одне тільки хочу запитати. Люди, зараз є структура і вона ще держить країну, щоб не було краху. Ще ніхнто не відміняв законів єкономіки і суспільства. Якщо зараз не буде Президента, не буде парламенту і не буде структури влади, то все рухне. Є чесні люди, але цього замало, бо багато мародерів і гнид, які скористаются, що нема вертикалі влади і почнется безлад. Рухне гривня, посиплются банки, позакриваются заводи Люди оп ять стануть жертвами революції. Янек награбував, так от нехай тепер і відробляе і стримує порядок під контрольно. А що ви пропонуєте, щоб його ГЕТЬ, а люду розгрібать,? Дак він одразу втече, а ми останемось зі всіма проблемами. Не в ньму питання. треба стримати свої ємоції. Ми перемогли, але, не треба далі все пломати, треба зберегти і з розумом роспорядитись завойованим, щом загиблі, та покалічені не були потім просто жертвами, щоб не було це впусту. Треба не просто скинути. Скинемо, аж бігом, але треба заставити [гав-гав] на умовах пользи для країни і народу. Охолодіть голову ! Хоч хочется просто глотку порвать йому і його банді. Не забувайте ще і те що половина України його пидтримувала (зараз ніхто не підтримує), але ТРЕБА РОБИТИ І ВІДБУДУВАТИ, а не просто розвалити. Будувати і сберегти , що маємо важче, але розумніше. СлАВА УКРАЇНІ І ГЕРОЯМ !

  • Маричка

   Как не хотелось бы порвать эту тварь на куски, но вы правы: надо охладить головы и довести дело до конца!

 5. Сергей. . . .

  10000% соглесен – автор прав – я лично не за опозицию стоял – я за свободу и демократию и против Януковича и его команды – так что не надо мне премьерства Яценюка или кого то ещё – не надо обмановать народ. . .

 6. Дмитро

  За що гинув Український народ, цвіт нації ВИРОДКИ ви ходете домовлятися з ціею падалю сзеком ще на 10 місяцій його поноважень ВИ ЩО ЗГЛУЗДУ ЗЇХАЛИ

 7. Расстрелять прилюдно и тут точка… По другому быть просто не может!!!

 8. Посадив народ сосну, а виросла туя. Ще не мала УКРАЇНА президента х..лопа

 9. Андрей Киев

  Только одна может быть договорённость. Расстрел или повесить? Пусть выбирает. Договоримся

 10. Яника-сучару надо закказать!!!

 11. Катерина

  Т Р И Б У Н А Л, бо буде суд людський. А це страшніше. ДОСТАЛИ!!! Годі терпіти!!! УКРАЇНО, вставай. Все тільки починається!!!

 12. Виктор

  Я горжусь украинским народом, который состоялся как украинская нация.
  Я горжусь тем, что я украинец.
  Но я не понимаю оппозицию, которая готова подписать соглашение с убийцей, на совести которго столько погибших.
  О какой договренности может идти речь?
  Вечная память героям, погибши 20 февраля 2014 года.

 13. Алексей

  Какой суд ? Какая тюрьма ? Расстрелять на сцене майдана – эту тварь и всех его ПиРдунов сраных !

 14. Лучшие юристы Украины должны подготовить заявление в международный трибунал Гааги о привлечении Януковича и Захарченко к уголовной ответственности за преступления против человечества!!! Их место в тюрьме, а не в правительстве.Оппозиция, не сдавайте народ, который жизни положил за свободу от диктатора!!!

 15. Іван Мудрий

  Я горжусь, що я українець, и світла память убієним героям майдану героям України.

 16. Евгений

  Янукович- самый кровавый диктатор современности!!! Он ни дня не должен оставаться при власти, он готов был кинуть армию против своего народа. Его место- за решеткой, а не в кресле президента!!!

 17. що підписувать? яка відставка? с ким і про що домовлятися? тільки суд!!! хай вибирає суд на майдані і …

 18. Микола Азаров

  Бажаю бачити моево найкращево друга Виктара Федоровеча педвишенным на гелляку за ево вонючие яйцы (сам нюхал) или зрабить с ним Чаушеску

 19. ДНЕПРОПЕТРОВСК

  СЕЙЧАС ИЛИ НИКОГДА!!! НИ ШАГУ НАЗАД!!! ПАЛАЧ НЕ ДОЛЖЕН НИ ДНЯ ОСТАВАТЬСЯ ПРИ ВЛАСТИ!!!

 20. Сергей

  Многие дончане высказываются против Януковича. Но многие боятся распроавы, как с немцами в 1945 году.

  • Вова зі Львова

   І правильно [гав-гав] що бояться! Не скоро ми забудемо кого ви до влади привели і захищали цих вбивць! Наша помста буде страшною. Почнемо з верхівки влади але не забудемо і їх поплічників на місцях.

 21. Киянка

  Воно до грудня разом з мусорами по ложить ще більше громадян. Тьльки ГЕТЬ і негайно!!!!!

 22. Еще один (Гарань) к власти рвется. Сколько вас там таких “честных” безсеребрянников? И мест хлебных может не хватить

 23. андрій вьюга

  І це правильно.. За двадцять років ми умудрились виростити ціле покоління молодих прокурорів, слідчих, чиновників, суддів які вступали в навчальні заклади та вчилися за хабарі. Йшли на роботу, щоби красти, брати хабарі, та за наш рахунок багатіли, плюючи на те законодавство, яке створили під себе. Навіть в частині наших мізерних прав створили систему кругової поруки під формулу: “Закон це гроші і його справедливість залежить від їх кількості”. І цю мерзоту просто так не витравити

 24. ЗЕКА ГЕТЬ

  ЗЕКА ГЕИТЬ!!!!! ДЛЯ КОГО воно БУДЕ президентом ДЛЯ КУЧКИ МУСОРIВ!!!! ГЕТЬ СУКУ!!!!!

 25. українка

  Януковича негайно геть, а далі – суд в Гаазі.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh