Авторські статті

Військові злочинці не втечуть від покарання

“Командувач внутрішніх військ Станіслав Шуляк приєднався до протизаконної ініціятиви керманича МВС Захарченка, який учора наказав правоохоронцям використати вогнепальну зброю. За наказом Шуляка ВВшникам видають зброю. Фактично ці дії зафіксовано ще 18 лютого. Війна проти мирних громадян призвела до масових жертв, від яких ніхто не відмиється. Таких людей до смерти шукатимуть по всьому світу, щоби віддати під суд міжнародного трибуналу”, – прокоментував заяви силовиків народний депутат України, заступник Голови ВО “Свобода” Юрій Сиротюк.

“Зафіксовані останніми днями вбивства, знущання над честю і гідністю мирних громадян, зокрема журналістів, іноземних представників, працівників Червоного Хреста показали всьому людству справжнє обличчя режиму Януковича. Особиста вина лежить на безпосередніх командирах спецпризначенців, зокрема на Шуляку. Вони мали би навчати особовий склад, як поводитись із протестувальниками відповідно до закону, підтримувати високі моральні якості. Натомість військовослужбовців, у тому числі строковиків, було піддано цілеспрямованому зомбуванню, що переконало їх у власній безкарності. Зафіксовано факти і є речові докази тваринної жорстокости, коли над полоненими довго знущались. Розбиті голови, покалічені тіла, вибиті очі, живцем спалені люди – хіба таким чином зберігають спокій у суспільстві?! А тепер ще й повністю протизаконний наказ вживати вогнепальну зброю, що спонукає мирних громадян адекватно захищатись. Результат – розпалювання громадянської війни.

Тепер же, як тільки режим захитався, Захарченко і Шуляк починають шукати крайніх. Проте заклики до розгону Майдану означають: ніхто не мине особистої відповідальности – ні низова ланка, яка стріляла по людях і знущалася з українців, ні командування, яке виховало звірів у людських подобах. І вони не виправдаються “необхідністю оборони”. Вчора десятки міліціянтів та військовослужбовців було захоплено в полон, а багато хто добровільно здався. І ВВшників цієї ночі відпустили. Зверніть увагу – ніхто над ними не знущався, не бив. Їх годували, надали необхідну медичну допомогу. Навіть офіційна інформація на сайті Внутрішніх військ підтверджує – полонені повернулись у нормальному фізичному і моральному стані. Повсталий народ продемонстрував справжню гуманність – і це після всіх знущань.

Тому не буде виправдання злочинцям. Їхні дії в міжнародному праві кваліфікуються як злочини проти людяности, які не мають терміну давности. Через двадцять, тридцять років приходить відплата – як от у Польщі, де нещодавно судили карателів 1980-х, а з ними й тодішнього диктатора Войцеха Ярузельського. Жодна цивілізована країна не дасть притулку винуватцям масових убивств. Можливо, сподіваються на Росію? Дарма – навіть у цій імперії судять надміру активних виконавців наказів під час Чеченської війни. Українські злочинці й дарма не потрібні Путіну – і він їх видасть як не новій українській владі, то Гаазькому трибуналу. Єдиний вихід – щиросердне розкаяння і перехід на бік народу, що зменшить міру покарання винним”,– наголосив парламентар.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

5 коментарів

  1. ты, гнида, не спикулируй “народ, народ”-это не народ а бандеровская мразь в союзе с американскими подстилками и их нужно уничтожать, давить и выжигать до нуля. Живыми не оставлять. Чтоб не жили среди нас и не называли себя святым словом УКРАИНЕЦ.

    1. ти, троляка кацапська, вали на**й в свій мордор і не воняй на Нашій Святій Землі!

    2. САСАЙ МРАЗИНА КОНЧЕНАЯ УКРАНА ПОБЕДИЛА!!! А ТЫ И ТЕБЕ ПОДОБНАЯ КОНЧЕНАЯ ГНИЛЬ ПРОИГРАЛА!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.