Авторські статті

Жовтень наближається до завершення, пакує валізи – хоча до листопада все ж є кілька днів

 Все одно сумно розлучатися із цим рудим красенем

Про прогноз погоди на найближчі дні Наталія Діденко. Вже завтра відчутно похолоднішає на Заході України, вдень там до +9+13 градусів. А в суботу це похолодання пошириться далі.

У більшості областей України завтра, в п’ятницю, очікується +11+15 градусів, на Півдні та південному сході +15+18 градусів.
Дощі 30-го жовтня пройдуть місцями в західних областях, на Луганщині, у Вінницькій та Одеській областях, дійдуть до Черкащини, Житомирщини та Київщини.

У Карпатах можливий мокрий сніг.

Усі, хто не потрапив у цей перелік – завтра без істотних опадів.

Беруться активно до роботи тумани, від ранку до середини дня вони все неохочіше розсіюються, прикрашають осінні краєвиди, але наганяють пізньоосінній смуток, псують нерви водіям, погіршуючи видимість до 300-500 метрів.

У Києві п’ятниця буде вологою, з туманами та періодичним дощем, температура повітря ще триматиметься за +12 градусів. А ось вихідними у столиці похолодає до +7+10 градусів і пройде дощ. У неділю вдень – без істотних опадів.

Поки є жовті й руді листочки на деревах, червоні виноград і клен, зелена, блискуча від туманів, трава – не так і сумно, є чим милуватися.

А як опаде все листя, будемо милуватися один одним)

Жовтня лишилася жменька, дуже тепло йому дякуємо.

 

Жовтень наближається до завершення, пакує валізи, і хоча до листопада все ж є кілька днів – все одно сумно розлучатися…

Опубліковано Наталкою Діденко Четвер, 29 жовтня 2020 р.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України