Авторські статті

МОЗ хоче відновити обслуговування медзакладів в казначействі, більшість із яких надають первинну допомогу

Понад 2 млн 430 тисяч пацієнтів, які сьогодні лікуються за програмою «Доступні ліки», залишаться без доступу до цієї програми

Також приватні лікарі та медцентри, які сьогодні надають безоплатні послуги пацієнтам в рамках медреформи, припинять це робити. Зараз це 611 медзакладів, більшість із яких надають первинну допомогу. Про це у себе на профілі у фейсбук повідомила Ольга Стефаншина.

А все тому, що Міністерство фінансів України планує зобов‘язати всі заклади, які працюють з державою, перевести свої рахунки з банків у державне казначейство https://bit.ly/3e1XKnE. (уже є проект постанови).

Тобто-у совок, ручне управління коштами і пекельну система оплат, яку абсолютно точно не витримають аптеки та приватні заклади і ФОПи. Більше того, гроші можуть забрати з казначейського рахунку в будь-який момент, і лікарні чи аптеки їх не отримають. Як от зараз ковідні використовуються на дороги.

Навіщо цей геноцид- спитаєте ви?

Усе просто: такою ціною Мінфін намагається приховати дірку в бюджеті. По суті, Мінфін хоче перекласти кошти з однієї кишеню в іншу. Це одноразова акція, яка на якийсь час допоможе Уряду «зробити вигляд», що кошти в бюджеті є ціною незалежності та ефективності медичних закладів. Ціною здоров’я мільйонів українців.

Яких ще реформ вам не вистачає?

 

Понад 2 млн 430 тисяч ❗️ пацієнтів, які сьогодні лікуються за програмою «Доступні ліки», залишаться без доступу до цієї…

Опубліковано Olga Stefanyshyna Четвер, 29 жовтня 2020 р.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України