Авторські статті

Жодних повісток “мажорам” в комплексі “Косино” вручено не було, забрали лише двох працівників, – офіційна заява відпочинкового комплексу

Працівники ТЦК влаштували рейд в оздоровчо-рекреаційному комплексі “Косино” на Закарпатті. Відео 7 грудня опублікував у соцмережах місцевий журналіст Віталій Глагола.

Раніше працівники Терцентрів комплектування та соціальної підтримки влаштували перевірку спортзалів у кількох містах країни.

Сьогодні 8 грудня ввечері на офіційній сторінці в соцмережі Instagram “Косино” на Закарпатті повідомили офційно заяву з приводу подій, які відбулись 07 грудня 2023 року на території Термальних вод Косино

 

07 грудня 2023 року о 12 год. 30 хв. київського часу, декілька десятків невідомих осіб у балаклавах та у військовій формі з автоматами, увірвались на територію Комплексу «Термальні води Косино».

Погрожуючи автоматами жінкам – працівницям комплексу, без жодних документів увірвались на приватну територію.

Під дулами автоматів вигнали на вулицю із саун і процедурних кабінетів всіх відвідувачів, у тому числі дітей, жінок та людей похилого віку.

У відповідь на прохання директора комплексу пред’явити посвідчення та відповідні документи до нього було застосовано фізичну силу.

Організовував цю акцію, та був особисто присутній очільник Закарпатського ОТЦК Савчук Андрій та очільник Ужгородського РТЦК Тищук Ігор, який наніс тілесні ушкодження адвокату комплексу, і відібрав мобільний телефон коли він здійснював відеофіксацію цього беззаконня.

По даним фактам було подано відповідні заяви до органів внутрішніх справ. Всі вищевказані дії підтверджуються фото і відео матеріалами.

Ці події відбувались за мовчазної згоди 3-х патрульних екіпажів у складі 10 поліціянтів під керівництвом заступника начальника відділу превенції поліції міста Ужгорода – Олександра Остапенко.

Представники поліції замість того, щоб захищати права громадян, брали участь у цьому беззаконню.
В цей час, на території комплексу, із загальної кількості відвідувачів було не більше 20% чоловіків, а всі інші це були люди похилого віку, діти і жінки, частина чоловіків та синів яких, у цей момент по справжньому у лавах ЗСУ захищають нашу державу на фронті.

Жодних повісток, так званим «Мажорам», на яких сьогодні оголошено полювання, вручено не було, оскільки і самих «Мажорів» не було, а лише перелякані жінки, діти та особи похилого віку, що проходили оздоровлення в комплексі.

При цьому, без жодних пояснень та без вручення повісток, озброєні люди у балаклавах спакували у свій автобус двох працівників Комплексу та вивезли їх у невідомому напрямку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України