Авторські статті

9 грудня: всі справи, розпочаті цього дня, приречені на провал

Астрологи попереджають, що 9 грудня, досить небезпечний день, його енергетика може зіграти з кожним із нас злий жарт.

Астрологи дали пораду на день кожному знаку Зодіаку.

Овен

Необхідно відмовитись від будь-яких – у тому числі й незначних – фінансових операцій, оскільки навіть поповнення телефонного рахунку може призвести до неприємних фінансових втрат.

Телець

День не підходить для роботи і навіть для творчості: все валитиметься з рук – у буквальному розумінні цього слова – тому створити шедевр не вдасться.

Близнюки

Навіть займаючись домашніми справами, не варто розпорошуватися на кілька завдань відразу – успіху в такому випадку досягти не вдасться: краще “вибудувати” їх за значимістю і почати з найголовнішого.

Рак

Успіх у цей день супроводжуватиме тих, хто зможе знайти золоту середину між активними діями та абсолютним байдикуванням, – так ви виконаєте свій план домашніх справ і уникнете перевтоми.

Лев

Гроші необхідно витрачати економно: свято, що наближається, підштовхує до серйозних витрат, але варто пам’ятати, що кошти для життя знадобляться і після них – повністю спустошувати гаманець не варто.

Діва

Добрі стосунки з іншими людьми ви зможете зберегти лише максимально обмеживши спілкування з ними, якщо ж ізолюватися не вдасться, потрібно бути готовими до можливих конфліктів.

Терези

Не варто дратуватися у відповідь на необережні слова близьких людей – швидше за все, у них і в думках не було вас образити, а саме ваша емоційна реакція може призвести до конфлікту.

Скорпіон

Дуже важливо виявити терпіння стосовно оточуючих вас людей – у даному випадку, членів своєї сім’ї: перш ніж різко їм відповісти, згадайте, що, зрештою, ви теж не подарунок.

Стрілець

День бажано присвятити дітям та літнім родичам: протягом робочого тижня у вас – зі зрозумілих причин – часу на це не вистачає, що призводить до образ з їхнього боку.

Козеріг

Сварка з коханою людиною в цей день може призвести до конфлікту аж до розставання, тому – якщо, звичайно, ви вважаєте це можливим – краще перенести всі серйозні розмови з ним на інший час.

Водолій

Справи, розпочаті цього дня, свідомо приречені на провал, тож краще не поспішати з реалізацією нових проектів, навіть якщо йдеться про побутові питання, а от обмірковувати їх не тільки можна, а й потрібно.

Риби

Поповнити запас енергії, що вичерпується, допоможе заняття улюбленою справою: протягом робочого тижня руки у вас до нього, як правило, не доходять, сьогодні ж можна – і потрібно! – Провести час із задоволенням.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України