Авторські статті

Жінки-народні депутати звернулися до європейських країн, Канади та США з проханням підтримати ініціативу “Врятуємо сто життів”

Жінки – народні депутати, представниці Міжфракційного об’єднання «Рівні можливості» у Верховній Раді висловили подяку урядам Литви, Німеччини, Чехії, Польщі, Канади, США, Естонії, інших країн за медичну допомогу українцям, які постраждали під час акцій протесту в Україні в січні – лютому 2014 року. І звернулися з проханням розглянути можливість допомоги статяжко хворим українським дітям, що потребують складного лікування.

“Сьогодні Україна сумує за своїм втраченимисинами, за Небесноюсотнею, які боронили її незалежність,показали всьому світу свою безпрецедентну мужність, самовідданістьі жертовність в ім’я свободи, ідеалів демократії, правди,любові до батьківщини.Ми дякуємоурядам усіх держав, громадським організаціям, фондам і простим громадянамвсіх країн, які надають допомогу сім’ям загиблих героїв України”, – йдеться у заяві.

Жінки – народні депутати, відзначають, що сьогодні багато травмованих, які мали потребу в спеціальному лікуванні,вже виїхали за програмами міжнародної гуманітарної допомоги до інших країн на лікування і реабілітацію. Водночас, пропозиції підтримати українців і зараз надходять від інших країн.

“Тому ми виступаємо з наступною ініціативою. Сьогодні, коли Україна оплакує сотню зі своїх найкращих синів, просимо вас спрямувати цю гуманітарну допомогу на те, аби врятувати життя ста маленьких українців, які зараз борються за життя. Ми просимо розглянути можливість надання адресної допомоги і направлення цихдітей на лікування у медичних закладах Європи чи Америки”, – відзначається у заяві.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.