Авторські статтіТехно

Вчені пропонують шукати «братів по розуму» під водою

«Водний світ», помічений на множині екзопланет, потенційно є ідеальним середовищем для різноманітних форм життя. При цьому, океанські глибини на Землі вивчені менше, ніж космічний простір Сонячної системи.

Вчені з міжнародної групи пропонують шукати «братів по розуму», або ж всіляких зайд, під водою, покриває нашу планету, а вже потім звертатися до глобального вивчення екзопланет. На думку дослідників, земне життя це швидше аномалія. І тільки потужний і смертельний катаклізм, що стався сотні мільйонів років тому, змусив біологічну життя океанів «евакуюватися» на сушу. Вчені, починаючи своє дослідження, зібрали безліч із документальних свідчень про дивних істот, які були помічені у водних глибинах. Наприклад, розсекречені відомості про радянських спецпризначенців, які під час навчань у озері Байкал були вбиті невідомими особами гігантських розмірів з людськими ознаками. Також вивчалися свідоцтва екіпажів підводних човнів з різних країн, які часто чують на глибині таємничі сигнали, названі «квакерами».

«Земная жизнь – аномалия»: Ученые предлагают искать «братьев по разуму» под водойЗа останні десятиліття океанологи робили безліч спроб грунтовно увійти на океанські глибини, щоб провести масштабні і довготривалі дослідження. Для ціх цілей створювалися унікальні надміцні апарати. Проте більшість спроб закінчувалося невдачею. Дивним чином батискафи, які під час стендових випробувань показали 100-відсоткову надійність, на глибині раптово виходили з ладу. Причому, ламалася, як електронна, так і механічна частина апаратів. Вчені считают, що підводний цивілізація, яка за всіма ознаками існує у Світовому океані, винна повірити людям. Тільки після цього можливий контакт.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України