Вчені пропонують шукати «братів по розуму» під водою

«Водний світ», помічений на множині екзопланет, потенційно є ідеальним середовищем для різноманітних форм життя. При цьому, океанські глибини на Землі вивчені менше, ніж космічний простір Сонячної системи.

Вчені з міжнародної групи пропонують шукати «братів по розуму», або ж всіляких зайд, під водою, покриває нашу планету, а вже потім звертатися до глобального вивчення екзопланет. На думку дослідників, земне життя це швидше аномалія. І тільки потужний і смертельний катаклізм, що стався сотні мільйонів років тому, змусив біологічну життя океанів «евакуюватися» на сушу. Вчені, починаючи своє дослідження, зібрали безліч із документальних свідчень про дивних істот, які були помічені у водних глибинах. Наприклад, розсекречені відомості про радянських спецпризначенців, які під час навчань у озері Байкал були вбиті невідомими особами гігантських розмірів з людськими ознаками. Також вивчалися свідоцтва екіпажів підводних човнів з різних країн, які часто чують на глибині таємничі сигнали, названі «квакерами».

За останні десятиліття океанологи робили безліч спроб грунтовно увійти на океанські глибини, щоб провести масштабні і довготривалі дослідження. Для ціх цілей створювалися унікальні надміцні апарати. Проте більшість спроб закінчувалося невдачею. Дивним чином батискафи, які під час стендових випробувань показали 100-відсоткову надійність, на глибині раптово виходили з ладу. Причому, ламалася, як електронна, так і механічна частина апаратів. Вчені считают, що підводний цивілізація, яка за всіма ознаками існує у Світовому океані, винна повірити людям. Тільки після цього можливий контакт.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

One comment

  1. Владислав

    Світовому океані, винна повірити людям! Зверніть увагу!! повинна

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 − 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh